Postitusi: 36

Linea Natura tooted

Postitatud: 12-07-2016 15:29

Kas kellelgil on kogemusi Linea Natura toodetega? Huvitaks just TAIMSE PLATSENTA JA BAMBUSEEKSTRAKTIGA sari või kas keegi on nende ampulle proovinud?

Postitatud: 19-06-2017 00:50


[tsiteeri]Lisaks Sodium Laureth Sulfate ehk SLES. Paljud ajavad seda segamini SLS-iga. Paljud firmad kasutavadki oma toodetes just seda viimast, mis on väga kahjulik. Aga võiks osata siiski neid eristada. SLES ei ole SLS :) SLS on väga paha, SLES on puhastusvõime, mis on puhas sellest pahast. Piisab ühes lausest, et Sa ehk mõistaks : The Australian government's Department of Health and Ageing and its National Industrial Chemicals Notification and Assessment Scheme (NICNAS) have determined SLES does not react with DNA.[3].
SLS mõjutab DNA-d ja on kahjulik, SLES seda ei tee! :)
Palun![/tsiteeri]

Minule ka see Sodium Laureth Sulfat seal koostises ei sümpatiseeri ja seetõttu jäi toode ostmata. Kui ma panen otsingusse SLS vs SLES, siis ei leia kuskilt, et viimane oleks ohutu, esimesed artiklid ütlevad kohe, et mõlemat tuleks vältida.

See ei kõla ka just väga meeldivalt: To make SLS less irritating, it is often ethoxylated (by adding ethylene oxide), resulting in the modified compound of SLES. But SLES is also a concern because it can be contaminated with 1,4-dioxane, which may cause cancer (according to the International Agency for Research on Cancer), and it stays in the environment for a long time.

http://www.bioneer.ee/eluviis/tarbimine/aid-17553/Mida-t%C3%A4hendavad-kosmeetikatoodete-etikettidel-l%C3%BChendid-SLS-ALS-SLES-
Postitusi: 4749

Postitatud: 20-06-2017 14:14


Tsiteeritud:

Kui Sa vähekene uuriksid, siis teaksid paremini, mis sulfaadid on ja millised grupid neist tekivad :)
Esiteks see Alkane Sulfate kuulub Organosulfate gruppi. Nimi ütleb ilmselt juba rohkem kui tuhat sõna


Ainus, mida see ütleb, on:


Kahtlustan, et jutulind ei ole aru saanud, et orgaaniline keemia ei tähenda ökoloogiliselt puhas.... Misiganes. Pealegi SLS kuulub samasse gruppi.

Tsiteeritud:

:) Pesuvahenditesse peab jääma pesemisvõime ja selleks need looduslikud sulfaadid ka on, et garanteerida Su juuste puhtus. Lisaks Sodium Laureth Sulfate ehk SLES. Paljud ajavad seda segamini SLS-iga. Paljud firmad kasutavadki oma toodetes just seda viimast, mis on väga kahjulik. Aga võiks osata siiski neid eristada. SLES ei ole SLS :) SLS on väga paha, SLES on puhastusvõime, mis on puhas sellest pahast. Piisab ühes lausest, et Sa ehk mõistaks : The Australian government's Department of Health and Ageing and its National Industrial Chemicals Notification and Assessment Scheme (NICNAS) have determined SLES does not react with DNA.
SLS mõjutab DNA-d ja on kahjulik, SLES seda ei tee! :)


Nii jämedat loogikaviga pole ma ammu näinud. Kui x ei võrdu y, siis see ei tähenda mitte kuidagi, et z võrdub y. Mul pole isegi mitte sõnu.

Tsiteeritud:


Palun!

Ahjah, postituse algatajale, ise olen ammusest ajast loodustoodete kasutaja ja kui tulid Linea tooted aktiivselt esile, siis otsustasin proovida ja olen siiamaani ülimalt rahul. Mu juuksed olid ennem väga kahused ja elutud ning kuivad. Praeguseks lisaks meeletule juuksekasvule, on mul läikivad ja ilusad juuksed, mida pesen nädalas korra kuigi mul on tagumikuni ja lähevad kiiremini mustaks :)
Postitusi: 4749

Postitatud: 20-06-2017 14:17


Palun ärge olge uhked oma ignorantsuse üle. See on väga ohtlik.
Postitusi: 140

Postitatud: 26-01-2018 21:42


Kahjuks või õnneks on Linea Natura puhul tegu vaid hea haibiga. Kes vähegi looduslikumat kraami kasutavad, teavad, et vaid sildil kirjas olev ei tähenda, et toode ka tegelikult loodislik on. Ja nende tooted EI OLE LOODUSLIKUD! Ma ikka endiselt imestan, kui lühinägelikud ja lihtsameelsed on inimesed. Võtke vaevaks ja googeldage ükshaaval nende toodetes sisalduvaid koostisosi. Ja ei ole mõtet tulla rääkima, et SLES on PALJU vähem kahjulikum ja vaat et juustele kasulik, kui SLS. Neil kahel on vahe, aga üks jama mõlemad.
Kirjutasin neile ka kirja, kui ise orki lendasin ja samamoodi olin pimestatud, et ohh, uus ökosari saadaval meil (nagu ka eelpool mainitud). Küsisin, et miks reklaamitakse end looduslike toodetega, kui need seda ei ole? Vastuseks oli lai jutt, kuidas nemad on pikalt uurinud ja lugenud palju teaduskirjandust sellest, et SLES on kahjutu aine ja et ma vistg ajan sassi SLS-ga, no ei ajanud. Looduslikes šampoonides seeebiainena ei ole see kuskilt otsas öko ega hea. Täpselt enam ei mäleta, aga ka palsamis/maskis oli aineid, mida seal olema ei peaks loodusliku toote puhul. Muidugi võibki vaidlema jääda, et kust maalt siis see TÕELISELT looduslike toodete piir jookseb ja ega seda paika panna ei saagi. Aga minu jaoks Linea Natura tooted looduslikud pole ja minu jaoks on nende poolne reklaamimine enda toodetele, kui looduslikele toodetele eksitav reklaam. Loomulikult - igaüks teeb ise valikud ja kellele nende tooted meeldivad/on rahul, siis andke tuld!
X