Postitusi: 2

Osalege huvitaval intervjuul - kingituseks kinkekaardid!

Postitatud: 13-12-2016 14:45

Armsad foorumlased!
Pakun kõigile töötavatele, 3-6-aastaste laste vanematele võimalust osaleda huvitaval intervjuul ja saada kingituseks 30 euro väärtuses kinkekaarte!
Meie ülikooli uurimisrühma huvitab, kuidas tulete toime raske töö ja nõudliku töögraafikuga ning leiate seejuures aega kodu ja pere jaoks. Kuidas planeerite oma aega ja tegevusi, kui kasvatate väikeseid lapsi ja Teie tööaeg ei ole paindlik või on ebatüüpiline (töötate rangete graafikute alusel, öösiti, nädalavahetustel vms.) või Teie sissetulekud on piiratud? Kuidas õnnestub Teil piiratud oludes oma aega pere, töö ja muude toimetuste vahel jagada ning millised on Teie peamised väljakutsed? MILLINE ON TEIE KOGEMUS JA ARVAMUS?
Oleme väga huvitatud nii isade kui emade kogemustest ja arvamustest. Intervjuud viime läbi Teile sobival ajal ja kohas.
Kui tunnete kedagi, kes võiks osa võtta, siis palun andke talle julgelt sellest võimalusest teada!
Võtke ühendust: ubakivi@tlu.ee
Postitusi: 29489

Postitatud: 14-12-2016 00:43


Ma võin meili teel vastata neile küsimustele. Just sellepärast, et vastan kõikidele sihtgrupi nõuetele Ja see meili teel suhtlus on kindlasti mõnele küsimusele vastuseks
Postitusi: 2

Postitatud: 10-01-2017 02:40

Hilinenud vastus :)


Suur aitäh vastuse eest!
Kahjuks ei oleks meil meili teel eriti hea suhelda, sest tegemist on pikemat sorti küsimustikuga, mis nõuab silmast-silma rääkimist ja juurde küsimist. Kas oled kindel, et ei ole kohtumisega nõus? Intervjuu võib toimuda ka ülikoolis (ei pea mind endale külla kutsuma )!
Võid minuga ühendust võtta siin: ubakivi@tlu.ee
Postitusi: 3

Postitatud: 11-08-2021 11:29

Thank you


Have you ever wonder about any celebrity heights in real life? You can find all the information you need on this website.
X