Postitusi: 57

loode ei arenenud

Postitatud: 13-04-2017 22:03

Käisin siis esimeses ultrahelis ,nädalaid 11,sellist uudist ei osanud oodatagi,pold valmis selleks,öeldi ,et loode pole arenenud .Nüüd siis pean haiglasse minema kus antakse tablett,et puhastada.On kellegil sellega kogemusi ? Mis mind ees ootab?Kuidas see protsess ette näeb.ei taha mõeldagi sellele.Ja kui ruttu teil soovitatud uuesti proovida,õele aasta tagasi soovitati 4 kuu pärast ,mul arst ütles ,et kahe kuu pärast võiks uuesti proovida.Kas see normaalne või liiga ruttu ?
Postitusi: 2790

Postitatud: 18-04-2017 11:35


Tsiteeritud:

Tsiteeritud:

Kõigepealt ma ütleks lohutuseks, et Tartu Ülikooli Kliinikumi andmetel katkeb u 50% rasedustest. Enamik neist nii varajases järgus, et naine ei saagi teada, et rase oli, ja juba diagnoositud rasedustest katkeb 15-20%. Ehksiis tegelikult päris suur osa, seega minu meelest on mingis mõttes ime, kui laps üldse sünnib.


Kõige hullem on öelda inimesele kellel on rasedus katkenud, et lohutuseks ütlen, et nagunii rasedusi katkeb...kuidas selline asi lohutada saab? Ja veel, et iga neljas rasedus katkeb umbes mitte 50%.

No ilmselge, et see ei pea päriselt lohutama, a mis parema ja sobivama sõna sa sinna ise pannud oleks siis? Pole vaja selline tähenärija olla.
"50%" TÜ kliinikumi andmetel, "iga 4.rasedus" tundmatu jutulinnu andmetel.. eks iga üks ise teab, kumb allikas tema jaoks usaldusväärsem on. Ja lõppude lõpuks pole seal erilist vahetki, kas iga neljas või iga teine - see on praktiliselt sama suur määr.

Postitatud: 18-04-2017 19:36


Teemal kaasa rääkida ei oska, aga tekkis hoopis endal küsimus. Siin kirjeldatakse, et sellel puhastumise hetkel on valu nagu päevade alguses ainult et hullemad. Endal oli just see kuu selline imelik kogemus, et kui mul muidu päevade ajal suurt valu ei ole, õrn tuikamine vaid esimesel päeval, siis seekord oli esimene päev täiesti kohutav. Ma pole kunagi sellist valu enne tundnud, ei osanud ei istuda ega astuda. Samuti kaasnes kõhulahtisus, mida muidu pole saanud päevadega seostada. Pärast valuvaigistit poole päeva peal õnneks kõik normaliseerus. Aga kuna mõned päevad enne päevi oli kaitsmata vahekord, siis kas võis juhtuda et tegelikult algas rasedus ja see siis ise kohe ka katkes, väljus? Päevad ise hakkasid õigeaegselt ja edasipidi oli kõik tavapärane.
Postitusi: 2790

Postitatud: 19-04-2017 12:14


Ei usu et paar päeva enne päevi rasestumisvõimalus oli. 10-14p enne veel usuks, aga paar päeva enne mitte.
Postitusi: 57

Postitatud: 21-04-2017 10:11


Mul nüüd kaks päeva möödas kui tablett sisse pandi .Algul nutsin esimesed kuus tundi sest midagi ei toimunud ,tuli juba masekas,et roni uuesti haigla uute järgi .Siis aga hakkas toimuma.Ei old algul tugevad valud,õhtul siis mingiaeg hakkas valutama rohkem ,kui suured klimbid hakkasid tulema aga ei old õnneks nii meeletult valus nagu foorumites lugesin ja kartsin rohkem.Eks see olenebki inimeste valu lävest.Mina kannatasin kõik ilusti öra..Loodan ,et puhastas kõik ilusti ära ja rohkem kunagi seda läbi tegema ei pea,ja järgminekord läheb ikka paremini .
Postitusi: 2790

Postitatud: 21-04-2017 12:44


sind lasti koju puhastuma?
otsekohene küsimus, aga lootekotti nägid? kui jah, siis puhastus ilmselt ilusti. kui ei, siis ei.

loomulikult ei ole hullu.. selle pärast ei tohigi mingeid hirmulugusid kirjutada foorumites, et tekitab täiesti mõttetut stressi inimestes. no a'la et hakkad oksele ja nii valus on, et ajab karjuma jne. nõme.
Postitusi: 57

Postitatud: 21-04-2017 13:07


Tsiteeritud:

sind lasti koju puhastuma?
otsekohene küsimus, aga lootekotti nägid? kui jah, siis puhastus ilmselt ilusti. kui ei, siis ei.

loomulikult ei ole hullu.. selle pärast ei tohigi mingeid hirmulugusid kirjutada foorumites, et tekitab täiesti mõttetut stressi inimestes. no a'la et hakkad oksele ja nii valus on, et ajab karjuma jne. nõme.Mind saadeti jah koju ,kuigi kui esmasp käisin siis saadeti koju et vale aeg ,et neil pold see päev päevaravi,ja sain ka aru et jäen haiglasse,aga saadeti koju ,öeldi ,et seal ikkagi mugavam endal.tundus küll ,et lootekott tuli ära,ega väga ei tahtnud näha ka mis sealt tuleb .aga ehk läks ikka hästi.Küll kahju ,et nii läks ja ebameeldiv asi ,aga ei ütleks ,et üldse nii hull see asi oli.Valud olid talutavad,rohtu võtsin aint ühe korra valu vastu.Ja jäin täitsa ellu .

Postitatud: 30-06-2017 16:53

Detailne ja värvikas kirjeldus


Kui katkestasin esimest, n-ö normaalset rasedust (ca 5-6ndl), siis hakkasid ca veerandtunni jooksul meeletud krambid ja verejooks. Jäeti haiglasse sisse, olin üldpalatis u 10 teise naisega, koos olid nii abordi kui ka ivf patsiendid. Ruumis oli ka kaks WC-d, kus korda mööda käidi. Suur tükk kukkus potti, sisu ei näinudki. Verejooks kestis veel paar nädalat.
Teise, juba 5. nädalal peetunud raseduse puhul oli vaid kerge ebameeldivustunne, nagu päevade ajal. Algas u 6h pärast tablettide sisestamist. Tuli pisut teistsugust kudet kui mensese ajal, kuid embrüot ei näinud. Verejooks polnud ka tugev.

X