Postitusi: 278

Kreeta (palju küsimusi)

Postitatud: 08-07-2017 21:23

Kahjuks see suvi enam ei jõua, aga mõlgutan mõtteid järgmisel suvel kaheks nädalaks Kreetale minna, aga ei tea täpselt veel kuhu. Silma on jäänud Heraklion ja Rethymnon. Kus ise olete käinud ja kuhu soovitaksite minna? See on minu esimene reis üksinda kusagile üldse, seega mõtlesin alguses pakettreisi võtta, aga siis jällegi oleks lahe omal käel hoopis avastada. Seega mida soovitaksite esimeseks reisiks, kas valida pigem pakett? Ise arvan, et kui hea hinnaga leian, siis miks mitte. Inglise keel küll lonkab, aga vast saab hakkama. Mida soovitaksite? Palju umbes vabaraha peaks kaasa võtma, et mõnusalt ära elaks? Ühesõnaga, jagage oma kogemusi, soovitusi ja kõike, mida peaksin kindlasti teadma. Ah jaa, millal oleks parim aeg piletid osta? Suur tänu juba ette ära!

Postitatud: 07-08-2017 19:14


Käisin mehega juulis Kreetal. Meil oli samuti täitsa esimene iseseisev reis (oleme 18). Me võtsime TezTouri pakettreisi siiski ja Hersonissose linna. Pooldan samuti ka omal käel reisimist, siis on muidugi seiklusi rohkem aga mõtlesime et esimeseks reisiks igaks juhuks pakettreis halba ei tee ja teiseks me liiga noored ka, et saaks rentida auto (Autorendi kohad üldiselt 21+).
Hersonissos on väga elava ööeluga ning meile meeldis, kuid rand ei ole seal kõige parem. Kui me safaril käisime saare lõunaosas siis seal oli superluks rand. Niiet, kui soovite ilusat randa siis meile soovitati palju Elafonisit ja Balost.
Kõige mõtekam oleks reisi hakata broneerima novembri lõpp- detsember, siis stardivad suve allahindlused. Rahaga võib nii öelda, et söögikohad ja joogid on umbes sama hinnaga, kui Eesti söögikohtades. Meil oli kõik hinnas pakett, siis ei pidanud iga päev väljas söömas käima. Käisime niisama kokteili baarides ja vesipiipu tegemas. Kui tahate mingeid lisaekskursioone võtta, me võtsime näiteks Safari siis tuleks arvestada umbes 100 eurot näkku lisaks.
Aga soovitan soojalt. Kreeta on väga armas, ilusate ilmade ja toredate inimestega. Kindlalt päikesekreem kaasa!
Postitusi: 4425

Postitatud: 07-08-2017 20:45


kreeka on nii mõnus! soovitan minna kasvõi üksi sest kreeklased on väga suured suhtlejad, küll leiad seal uusi sõpru. kreetal olen korra käinud ja läheks iga kell tagasi. vaba raha võta nii palju kui saad. kuigi hinnatase on eestiga sama, väga suurt vahet pole.
X