Postitusi: 82

Naabrid kes teevad elu kibedaks

Postitatud: 01-12-2017 19:57

Mida teie teeksite?
Nimelt minu ülemised naabrid trambivad koguaeg. Hommikust õhtuni, eriti just õhtuti ja nii mitu tundi jutti. Vahepeal hüpatakse ühe koha peal mitukümmend minutit. Karjutakse, joostakse ning üle nädala on ka peod seal. Ma saaks aru kui see toimuks päevas maks tund aga mitu tundi ja nii iga päev, minul hakkab kannatus otsa saama. Kuskil aasta tagasi hakkas see jama pihta, nad ise on elanud seal kauem kui aasta.Kuna naabritega on meil keelebarjäär, siis ei saa tormata neile ukse taha ka.
On keegi kursis kuhu ma võiksin pöörduda peale naabrite endi veel?
Varsti tundub täiesti, et pean korteri maha müüma, kuna naabrid lihtsalt ei meeldi.
Postitusi: 29445

Postitatud: 02-12-2017 06:28


Kürteri ühistu poole ja kui keegi seal ei liiguta, siis tuleb lihtsalt omale paar sõna selgeks õppida ja proovida lihtsalt vaiksemalt olla. Kahjuks ei saa sa midagi teha, kui see trampimine toimub päevasel ajal. Öösel saab tuima politsei kutsuda.
Postitusi: 3709

Postitatud: 11-12-2017 21:19


Öörahu on vist 23.00-6.00, kui ma ei eksi. Kui selle aja sees teevad lärmi, saab ka politsei kutsuda. Samas, äkki on normaalsed inimesed ja saad mõnda sõpra appi paluda, kes keelebarjäärist läbi murraks?
Postitusi: 6422

Postitatud: 06-01-2018 23:22


Tsiteeritud:

Kürteri ühistu poole ja kui keegi seal ei liiguta, siis tuleb lihtsalt omale paar sõna selgeks õppida ja proovida lihtsalt vaiksemalt olla. Kahjuks ei saa sa midagi teha, kui see trampimine toimub päevasel ajal. Öösel saab tuima politsei kutsuda.


+1
Postitusi: 3929

Postitatud: 10-01-2018 09:57


Mul oli sama jama. Üürilised kolisid ülesse. Käisin rääkisin nendega. Nüüd probleemi pole olnud. Äkki ühistu esimees saab sind aidata. Kohe küll politseid ei kutsuks. Milleks sedasi, äkki mõistlikud ja saavad jutust aru.
Postitusi: 1199

Postitatud: 18-01-2018 10:22


Soovitan pöörduda korteri ühistusse, tundub et lihtsalt muud võimalust ei ole.

ps- :D mul tallinnas vanematel sama jama, üleval naabrid no ma ei tea. Reaalselt selline tunne et keegi mängib seal keeglit + liigutab päev otsa klaverit korteris ringi. Aga ja mu isale hakkas see ikka täiega närvidele käima ja hakkas ka trampima, lõi radikaid, pani krdi maki lakke ja lasi valjult musa. (mina isiklikult nii ei teeks + õnneks mu vanemate alll naabreid ei ole :D ) aga ja see tegi tal asja hullemaks. Nad hakkasid ka meelega vastu veel tegema... Aga mu isa pole ise ka ühistu poole pöördnunud, ainult käib seal uksetaga ja ajab seal oma kiustet edasi :D Komöödia
X