Postitusi: 1

Alternatiivravi/ravitsemist lapsele

Postitatud: 13-03-2018 12:13

Tere. Ma kasvatan üksi oma kolmeaastast tütrepoega ja hiljuti oli ta väga haige: palavik, köha, kurguvalu. Shamaanide foorumis soovitati palju erinevaid loodusravi meetodeid – kõikvõimalikud teed ja hanerasvad ja marjad. Perearst soovitas palju vett juua ja kirjutas Tamiflud. Mürki ma lapsele ei andnud,aga seda ma ka ei tea,kas laps sai iseenesest terveks või tõesti need teed ja asjad aitasid.
Minu küsimus on selline. Laps on tihti haige ja mina arvan,et kosmilistel ja energeetilistel põhjustel. Tema vanemad on joodikud ja ma arvan,et nad nakatavad last kaudselt negatiivse energiaga. Ma tahaksin leida ravitsejat või vaimset mõjutajat,kes energiaväljad puhtaks teeks ja needused ära kaotaks,et laps oleks edaspidi vähem haige. Kas te palun oskate kedagi soovitada? Kuidas nad seda teevad? Kuna minu palk on väga väike,siis palun öelge seda ka,kui palju sellised asjad üldse maksavad?? Ette tänades Malle
Postitusi: 29077

Postitatud: 13-03-2018 13:50


Oi kallis Malle. Unusta see ravitseja pläma heaga ära. Kolme aastane laps ongi palju haige. Laste immuunsusüsteem areneb välja kuskil 7-8 aastaselt ja siis võivad nad ka veel koolist kõik viirused koju tuua. Lihtsalt külmetus läheb jah kergelt üle ka keemiata, aga kui lapsel juhtub midagi tõsisemat, siis pead sa arsti instruktsioone täitma ja raviplaani järgi talle rohtusid andma, muidu sa tapad ise oma lapselapse ära ja selleks ei pea sa isegi joodik olema. Laps ei saa oma vanemaid valida ja vaevalt need joodikud nüüd mingi energia ja nõidumisega oma lapse suunas tegeleda viitsivad, et sul shamaani tarvis läheks. Mu enda ema on ka peast täitsa sassis ja neile soolapuhujatele suuri summasid andnud. Nii 200-300 eurot kuus ikka. Ei tea küll, et see midagi muutnud oleks.
Postitusi: 29077

Postitatud: 13-03-2018 13:51


Aga muidu külmetuse vastu hanerasv aitab küll. Selg ja kõht kokku mäkerdada. Seda saab apteegist ja maksab paar eurot. Samuti vaarika tee on kurgule hea.
Postitusi: 3071

Postitatud: 13-03-2018 14:03


Olen viimasel ajal väga palju seda juttu kuulnud, et inimestel on mingid hädad ja tahavad selgeltnägijatelt/ravitsejatelt abi. Kuna tegu mu lähedastega, siis olen palju sellele mõelnud (sest midagi ei jää ûle, kui pidevalt neid jutte kuuled) ja aru saanud, et see kõik on lollus. Ka nemad usuvad siiralt, et neid ja nende kodu on ära nõiutud, sest nende tervised on halvad ja energiat ei ole, kuid reaalsus on see, et inimesed ise "nõiuvad" end oma negatiivsuse ja lollusega haigeks. Kui ise pidevalt mõelda, kui haige sa ikka oled ja kui halb kodus olla on, siis hakkadki halvasti tundma end. Ma ei ûtle, et sina seda last haigeks "nõiud", vaid et mida enam sa sellele mõtled, et lapse vanemad saadavad lapse poole halba energiat, seda rohkem sa ise end sellesse jaburasse teemasse sisse keerutad ja seda vähem suudad mõelda kaine peaga, kuidas oma lapselast aidata.

Need mu kaks tuttavat-lähedast on puutunud kokku nii mõnegi tervendajaga ja lähevad homme jälle järgmise juurde. Úks neist räägib, et temal kûll ûks tervendaja aitas, et sai oma kaelavaludest lahti ja hakkas paremini magama. Teine, kes käis sama tervendaja juures, ûtles, et mitte midagi polnud kasu, ainult raha võttis ära. See, kellel oli kasu, on veidi lihtsameelse olemisega naisterahvas, kes siiralt usub neid asju. See, kellel tervendajast mingit kasu polnud, on kaine mõistusega meesterahvas. Mida siit järeldada? Kõik saab alguse inimese enda peast!

Jah, seansid on kallid, alates 40-50eur seanss. Kasu oleks sellest ainult siis, kui see laps ise usuks, et tervendaja teda aitab, sest lapse organism on see, mis ennast ise tervendama hakkaks tänu positiivsele mõttele, KUI sedagi. Sinu uskumine ja "shamaanide" poolne energiaväljade jm puhastamine ei aita midagi.

Aga rääkides nûûd tõsiselt.
Lapsed ongi tihti haiged! See on terve elu nii olnud ja jääb ka olema. Miks? Loogiline põhjus. Esiteks on lapse immuunsûsteem nõrgem haigustekitajate suhtes. Teiseks saab läbi erinevate haiguste põdemise lapse immuunsus aina tugevamaks ja suurena on ta tänu sellele vähem haige. Loodus on kõik paika pannud. Seda õpetati 9nda klassi bioloogiatunnis. Mulle vähemalt kûll.
Mõtle kas või iseenda või oma laste lapsepõlvele. Te kõik olite väiksena rohkem haiged kui suurena.


Ole nûûd kena ja lõpeta see energiaväljade ja tervendajate peale mõtlemine. Kui sa last iseenda suhtumisega aidata tahad, ole ta kõrval ISE positiivne, rõõmus, optimistlik ja tore vanaema, minimeerides tema kokkupuuted oma joodikutest halbade vanematega. Usu mind, ise normaalne olles teed sa selle lapse jaoks rohkem ära kui kõik tervendajad kokku.

Kui sa tõesti tahad, siis võid näiteks ise sûûtut kodupuhastust energiatest teostada. Ûks variant selleks on meresoola puistamine kõikidesse korteri või tubade nurkadesse, hoida seda seal veidi aega ja siis harjaga kokku tõmmata ning elimineerida. Prûgikasti ei tohi visata.
Teine võimalus on suitseva kadakaoksaga toad läbi jalutada.

Hanerasva ja muude koduste vahenditega ravimine ei tee kunagi halba.
Postitusi: 1092

Postitatud: 13-03-2018 14:04


3a laps elab täielikult veel oma ema energiaväljas, ka siis kui ta pole kunagi oma ema näinudki, seega täpselt nii kahjuks ongi, nagu te, proua Malle, kahtlustate.
Postitusi: 29077

Postitatud: 13-03-2018 16:06


Tsiteeritud:

3a laps elab täielikult veel oma ema energiaväljas, ka siis kui ta pole kunagi oma ema näinudki, seega täpselt nii kahjuks ongi, nagu te, proua Malle, kahtlustate.
Ja nüüd läheb vanaema söögiraha raiskama mingi hookuspookuse peale.

Postitatud: 13-03-2018 18:34

IKKA HEAD


Tere Malle

Kõigepealt - teed targasti, et uurid inimeste arvamusi ja kogemusi - ENNE kui lippad omapäi tegutsema. Eriti kuna tegemist ei ole mitte Sinu endaga vaid hoopis teise inimesega ja tema tervisega.

Kunagi mitmeid aastaid tagasi olin ise väga huvitatud esoteerikast jms ning olin kõigega hästi kursis, mis selles eluvaldkonnas toimus. Samas, märkasin midagi tähelepanuväärset - külastasin sensitiive ja kaardilugejaid jms ..........AGA jäädavat abi ma ei saanud MITTE KUSAGILT. Vähemalt selliste inimeste juurest, kes väitsid, et neil on 'võimed'. Seega loobusin sellisest abist, mis tegelikult ei olnudki abi vaid pigem ........mäng inimeste muredega. Isiklikust kogemuste pagasist võin öelda, et ma EI soovita päris KINDLASTI otsida abi inimestelt, kes väidavad et neil on võimed vms.

Nüüdseks olen juba kooliealise lapse vanem ning näinud nii enda kui tuttavate laste tervisemuresid. Malle - enamikel väikelastel on külmetushaiguseid ja seda päris tihti. See aga, kui tugevalt keegi mingisuguseid haiguseid läbi põeb on suures osas sõltuv ka sellest, millised on tema GENEETILISED eeldused. Kuna kirjutate oma loos, et poisslapse ema ja isa on mõlemad alkohoolikud, siis juba see näitab, et lapsel on tema DNA-s teatud nõrgad kohad, millele tuleks tähelepanu pöörata. Ja kui lapsevanemad olid mõlemad juba enne lapse sündi alkoholiga kimpus, siis on laps veelgi enam ise samuti vastava DNA probleemiga.

Soovitan tähelepanu pöörata, milliseid vitamiine / toidulisandeid laps saab ja millistes kogustes. Omalt poolt soovitan kindlasti anda lapsele hea kvaliteediga toidulisandeid.
C-vitamiin ja D3 on kaks üliolulist asja, mida lapsed peavad saama. Samuti Omega 3 õli. (muidugi on ka mitmeid teisi vajalik võtta, kuid need on siiski peamised)

Kindlasti võid uurida tervisepoest või kasvõi apteegist aroomiteraapia õlide kohta - külmetuse vastu aitavad imehästi teepuuõli, sidruniõli, tüümiani õli, eukalüpti õli. Enne kui ostusid sooritad - KINDLASTI räägi poes oleva spetsialistiga oma idee läbi - nemad teavad konkreetseid firmasid ja tooteid, mis nii väiksele lapsele sobivad.

Mina näiteks turgutan oma kooliealist last sidruni ja meega ning keedan erinevaid ravimteesid. Nohu korral tupsutan tekile ja padjale eukalüptiõli, et hingamist kergendada ning hoida immuunsüsteemi.

Väga palju looduslikke variante on olemas, Malle ;)

Hingelist abi soovitan aga minna otsima sellisest kohast nagu Healing Rooms - see on AINUKE paik, kust mina isiklikult tõelist abi olen saanud. Pealegi see on tasuta. Annetusi võid anda neile, aga see on kõik vabatahtlik ja keegi ei sunni midagi peale.

Loodan, et leidsid minu kirjast lohutust ja lootust ja eelkõige......HÄID IDEID :)

Soovin Sulle lapse kasvatamisel palju jõudu ja jaksu ning olge mõlemad väga õnnistatud ;)

Päikest südamesse,
Postitusi: 138

Postitatud: 25-06-2018 07:43


Miks arvatakse, et alternatiivmeditsiin suudab rohkem, kui tänapäeva meditsiin. Ega me enam keskajal ei ole, kus arstid aadrit lasid ja musta ronga sabasulgedest jahvatatud pulbritega ravisid. Kaika Laine soovitas ka tõsisemate hädadega ikka meditsiini poole pöörduda.
Postitusi: 267

Postitatud: 24-07-2018 20:56


Oioi, mina sellisesse asja ei usu. Olen ka kuulnud, et alla 7 aastaste laste peal sellist asja kasutada ei tohikski, võib nad terveks eluks ära rikkuda.
Postitusi: 267

Postitatud: 24-07-2018 20:57


Ühesõnaga - tegemist on rumaluse ja raha raiskamisega. Nii pisikestel ongi konstantselt väike nohu, võid seda küsida ka näiteks enda perearstilt :)
X