Postitusi: 1

Mainori kõrgkool aastal 2018

Postitatud: 05-07-2018 18:14

Kas keegi on käinud viimastel aastatel seal õppimas? Kas tase on paranenud? Olen kuulnud, et osad just uuemad erialad on alles lapsekingades, samas teised pidavat hea tasemega olema. Viimased aktiivsed foorumiteemad on olnud aastail 2010 ja 2011. Üksikud ka veidi hiljem. Need arvamused seal on ka loomulikult kõik väga halvad. Loodaks, et äkki keegi tänasel päeval kiidab.

Kindlasti ei soovi diplomit kellelegi (st tööandjale) näitamiseks. Peale seda läheks veel edasi õppima kuhugi mujale. See kool on hetkel ainuke, mille üks eriala mulle hästi sobiks (tööga otseselt seotud). Lisaks oleks suur osa õppest minu linnas Tartus. Muidu ilmselt vaataks veel TLÜd ja EBSi võibolla.
Postitusi: 3426

Postitatud: 06-07-2018 23:45


Mul on abikaasa käinud (lõpetas 6a tagasi). Läks sinna ainult sp, et tollal ei saanud TÜsse tasuta kohale, aga sinna sai. Kirub siiani seda kooli nii, et maa on must. Väga palju mitte-erialaseid aineid, ebapädevad õppejõud, halb õppekorraldus jne. Õnneks tööd otsides pole talle seal õppimine probleem olnud (õppis palju iseseisvalt jms ja lihtsalt hea õnn). Praegu tal õpib seal üks väga lähedane tuttav ja tal on samasugune kogemus. Samas ma tean inimesi, kes ongi rahul sellega, et kraadi saab nii kergesti kätte.
Üldiselt, võid minna, aga kui vähegi saad, siis eelista mõnd teist kooli. Seal on üksikud erialad, mida Eestis ei dubleerita ja päris kindlalt tehakse seda mujal paremini. Osade erialadega ei tule nad kindlasti kohe üldse toime, majandusalased asjad on kuuldavasti veel enamvähem (aga kui võrrelda nt TÜ v TTÜga, siis..ärme parem võrdle:))
Postitusi: 3426

Postitatud: 06-07-2018 23:46


Muide, kas sind juhtumisi huvitab personalijuhtimine? Jäi selline mulje veidi..seda saab LVRKK-s ka õppida näiteks.

Postitatud: 28-10-2018 16:17

omast kogemusest


Alustasin alles hiljuti õpinguid ning kool on väga hea mulje jätnud. Kodutöid antakse päris palju, pidevalt toimuvad rühmatööd, loengutes väga palju arutatakse ning saab esineda, tuuakse näietid elust enesest, mis teeb õppetöö palju põnevamaks. Kui loengutes ei käida ning tööd on esitamata siis ei saa midagi läbi, täpselt nagu teistes ülikoolides.
Kui oled praktik siis igaljuhul soovitan seda kooli, sellist kuiva õppimist seal ei toimu, vaid õppetöö on igati huvitav ning asjalik! :)
Postitusi: 177

Postitatud: 07-11-2018 19:43


Mitte mingil juhul ei soovita. Ise astusin ka omal ajal sisse sinna, jumal tänatud tasuta kohale ei saanud ja nii jäi sinna õppima minek üldse ära. Sõbranna seevastu läks õppima ja on tänaseni kõrghariduseta (no kuna me sinna kohe keska lõpus sisse astusime, siis eks tänaeks on see tema enda valik olnud, et pole mujale õppima läinud). Kuna eriala kaotati ära poole õppimise pealt, siis tõmmati otse öeldes talle müts pähe - jäi kahe aasta õppemaksust ilma ja haridus jäi ka saamata. Ausalt, vali mõni riiklik kool, need eraülikoolid on enamasti ainut üks suur peavalu, lisaks on sealt saadav haridus väga kaheldava kvaliteediga. Kui sa pärast nt tahad TTÜ-sse, TÜ-sse, TLÜ-sse magistrisse minna, siis soovin edu (loe: väga raske missioon).
X