Postitusi: 2105

Naistearst

Postitatud: 09-03-2019 20:25

Palun soovitage head naistearsti, kes teeb tõesti südamega oma tööd. Päevi pole enam kümnendat kuud ning arst keda külastasin ja muret kurtsin, ei teinud pm. midagi. Tehti UH ja peale seda ei helistatud ja ei teavitatud, kuigi võeti ekstra telefoninr, et helistada.
Postitusi: 238

Postitatud: 18-03-2019 10:49


Tsiteeritud:

No, kui on tehtud uuringud, et ei ole kasvajat. See oli ju esimene asi, mis ta kirjutas. Nii palju on tegureid, miks päevad ära jäävad. Pooled neist pole mingi haigusega seotud ja ülejäänud pool saab arst välistatud. Minul viimane kord kontrollis oli hoopis mure see, et mees günekoloog oli nagu konveier lindi tööline minuga. Absull kõik mured unustasin ära.

Ta kirjutas ainult, et tehti UH. Inimese keha on kompleksne süsteem, nii et korraks ühele osale pilgu peale heitmine ei ole küll piisav. Ma ei saa aru, miks sa üritad teemaalgatajat veenda nagu tal ei oleks vaja probleemi põhjust välja uurida ja seda korda teha. Tavaliselt oled küll esimene vinguma, et Eesti med.süsteem on nii õudne ja nii halb, nüüd tuleb välja, et lausa tippklass, arst vaatab korraks otsa ja kõik probleemid on selged ja ravitud.
Postitusi: 29480

Postitatud: 18-03-2019 22:58


Kust otsast ma esimene vinguma olen, et halb on. Ooteajad on pikad, aga see on puhtalt vaeste probleem. Viskad veic pappi ja saab arstile paari tunni pärast juba. Mul on arstidega väga head kogemused olnud. Muidugi jah haigekassa tasustatudvisiiti ja soovitud arsti peabki kaua ootama. Suhteliselt loogiline ka, kui haigekassa ostab sisse ca 3 visiiti päevas.
X