Postitusi: 51

Nipid restos odavamalt söömiseks

Postitatud: 12-04-2019 14:28

Hetkel majaehitus pooelli ja kodus kööki pole. Tihe väljas söömine on päris kulukas. Mis nõkse te kasutate, et hinda alla saada?

Olen nüüd mõned korrad kasutanud CheckSpot moblarakendust, mis annab valitud aegadel menüüst 30% alla. Tundub see suht uus asi ja toidukohti seal listis veel ca 10 ringis. Samas kui tahaks mehega deidile minna siis mitu head kohta on vanalinna restod ja hinnavõit täitsa arvestatav.

Kas kuskil on veel mingeid häid soodusdiile? Apollo klubist nt saab ka iga 100 eur kohta 5 eur tagasi, mis tikub päris kiirelt täis kui kasutad nii raamatupoodi, kino, blenderit kui o-learyst. Circle K on mingi diilid combodele olen tähele pannud.

Siis mul 1 tuttav on Hessis nii teinud, et sööb pool burksi ära ja ütleb et see on külm/halb/imeliku maistega vms ja tihti saab lihtsalt uue tasuta juurde.

Wolt tellida on ka päris OK variant, aga tihti on nii et tahaks kohe midagi.....

Ehk mis nippe te kasutate, et toidukulud alla saada kui ise kokkamine pole variant?
Postitusi: 476

Postitatud: 13-04-2019 09:44


Minu jaoks kõlab restoran juba kallilt ( arvestades Sinu eelpool toodud infot ). Üldiselt oleks restoranis (sisaldab enamasti lauateenindust) viisakaks ka jootraha jätta, mina vähemalt arvan nii ...See juba teeb kulukamaks.
Selverites/Prismades need soojad letid, sealt odavam ikka vast kui restoranis süüa. Minu jaoks on seal müüdav rämps, aga enamike jaoks vast ei ole...

Oleneb ka mitu korda päevas soovi süüa on. Mina saan korraga päevas ka hakkama (tegelikult on kehale jube kasulik puhkust anda), maksimum 2. Kui 3-4x päevas restoranis süüa, siis juba kulukas lõbu.

Mingid söögitoad või sööklad ka olemas, nendes peaks päevapakkumisi olema.

Üldiselt kui kõvasti küpsetada ei soovi, siis mina saaks köögita ikka hakkama...Salateid jms saab ju ikka teha. Kui külmkapp olemas oleks, siis pole üldse küsimust.

Alatuid võtteid toidu üle kurtmiseks mina ei rakendaks- see ei ole lihtsalt ilus :)

Postitusi: 29266

Postitatud: 14-04-2019 00:06


Ma kasutan restode lõunapakkumisi suht tihti. Kellaajad on jumala normaalsed. Mõnes kohas saab lõunat juba alates 11 ja mõnes kohas on kuni 16.00ini lausa. Tuleb lihtsalt vaadata kus midagi head ja mis kell pakutakse. Täiesti ok on süüa 3.50-5 euri eest praadi. Üksinda odavam, kui ise midagi kokata. Valetada toidu kohta ei ole ilus minumeelest, kui midagi viga pole.
Postitusi: 3138

Postitatud: 14-04-2019 16:38


Tsiteeritud:

valetada toidu kohta ei ole ilus minumeelest, kui midagi viga pole.

Minu meelest ka see on nagu eriti rott tegevus. Lihtsalt selleks et toitu juurde saada. Hale.
Postitusi: 16780

Postitatud: 16-04-2019 09:37


Kas odavam ei tuleks poest soojaletist midagi kaasa osta, kui väljas söömas käia? Igasuguseid lõunapakkumisi tasuks ka ära kasutada.
X