Postitusi: 1198

Petmine.

Postitatud: 25-06-2019 19:35

Nii, ma ei suuda seda enda sees hoida. Ning soovin teada lihtsalt mis teie siin arvate, mul pole kellegi teisega sellest rääkida ning tunnen, et siin on piisavalt adekvaatseid naisi kellega saaks äkki oma südant puista...

Mu mees Pettis mind kui Olin 5 päeva tagasi talle.poja sünnitanud (teine laps). Ütles et lihtsalt armus, tundis seda särtsu jne. Tema vastu mingeid tundeid ei ole jnejne. Teine laps on meil kolme aastane. Hetkel siis teine laps 8 päevane. olen omadega nii p+utsis. Nii haiget teeb aga ma ju ikka armastan teda. Samas ajab see kõik südame pahaks. Läks siis jaanide ajal 'titevarbaid kastma' ning magas siis ühe eidega, kelle ta oli eelnevalt peale võtnud... Nad on suhelnud mingi aeg ikka. Ma lihtsalt olen mõistust kaotamas ning nüüd täna lapsel avastati, et bilirubiini tase on kõrge ja taheti haiglasse jätta.
Me elame kuskil pärapõrgus (1,5h tallinnat kus mu vanemad elavad) ning mõtlesin et lähen nende juurde aga last peab nüüd jälgima ja kodus mul pole isaga head suhted mis on siis seal lisaks emotsionaalselt koormaks ja ma ei tea Kas suudan vastu pidada. Üritan võimalokult palju kainet mõistust säilitada ning asja analüüsida ja mõelda lahendusi. Oma parimale sõbrannale ei julge rääkida, sest mu eneseväärikus on -miljon hetkel. Sest olen alati uskunud et minu mees ei peta. Ma tean seda, et lapsed suhet koos ei hoia aga Kas peaks laste nimel pingutama? See on lihtsalt nii valus.

:D peaksin ise mingi halamis liini tegema. Kus saab lihtsalt tõinata ja oma muted südamelt ära rääkida.

Tõesti õekesed ma olen omadega väga läbi. Vastsündinu lapse vlca 3-4h öòsel.magada ja 3 aastane on emotsionaalselt väga armukade (suur elumuutus titaga). Ja ma olen ikka mehega ühes ja samas korteris. Tahaks ennast lihtsalt p_tsi juua!
Postitusi: 15

Postitatud: 25-06-2019 20:50


See mees ei ole isa nime väärt.
Kui ikka oma naist armastab ja ootab last jne nii miski ei ole põhjuseks, et teise naisega seksida. Isegi mitte see, et naine rase ja temaga ei saa aga endal isu.

Võta mehega aeg maha. Olge eraldi mingi aeg ja nii kui tunned et soovid sellest temaga pikemalt arutleda ja ära leppida. Ja oskab selle ajaga näidata et ei seksi seni teistega jne. Siis saad ise juba otsustada millist ühist elu soovid selle mehega.
Postitusi: 8172

Postitatud: 26-06-2019 00:11


Ma tean mida tunned. Selline tunne, et kigu maailm variseb kokku. Raske saab sul olema aga pead olema tugev just oma laste pärast! Nemad on sinu inglid usu mind! Sa saad hakkama! See mees ei armasta ega austa sind. Saada ta sinna kus päike ei paista.
Sinu elu parimad päevad on alles ees! Joomine ei aita vaid tee plaan kuidas kiiremas korras uut elu saad alustada! Ole vapper
Postitusi: 1198

Postitatud: 26-06-2019 15:06


Ta ütles et see ei tähendanud midagi ning ma ei suuda teda Maha jätta. Nii väga tahan et ta armastaks mind. Ta siiralt vabandas ning tahab uuesti proovida. Et saaksime sõpradeks jne
Postitusi: 9

Postitatud: 26-06-2019 17:14

Lõdva püksikumm


Sorry, et liiga aus olen aga sellised mehed ei sobi isaks ja võimalik et ta ei soovinudki kunagi isaks saada, kui nüüd nii käitub. See pole sinu süü- see on tema käitumismuster ehk nagu öeldakse, kui petab üks kord petab veelgi! Muidugi on lastest kahju, ega nemad süüdi pole, et nende isa on ringitõmbaja- samas mõtle, kas sul on teda ikka vaja? Eestis on palju üksikvanemaid, kes saavad väga hästi hakkama, ilma et peaksid taluma seda pidevat närvipinget ja kahtlustamist, et mees petab sind jälle, mis võib tõenäoliselt juhtuda. Kahjuks pole sa esimene ega viimane mees, keda mees petnud on (neid naisi on eestis palju sh ka mina)- sellistest meestest tuleb lahti öelda, lastega ta suhelda võib, kuid normaalse pereisa tiitlit ta väärt pole, eriti kui petmine on mitmekordne (st see pole tal esimene kord). Mina üritaks ise hakkama saada, ja jätkas ta maha. Alimendid loomulikul peale, et ta lapsi ikka rahaliselt toetaks, selleks on väga lihtne kasutada ka Maksekäsu kiirmenetlust, mida saab kiirelt teha Pärnu Maakohtu kaudu. Joomine pole küll mingi hea lahendus- ja usu minda, kui tema mitme lapsega isa leidis endale naise kellega petta, leiad ka sina endale uue normaalse mehe, kes oskab isa olla ja normaalselt osaleda pereelus, ilma mingite luhvadeta (loe: lõdva püksikummiga sisutühjad naised).
X