Postitusi: 1

mokatubakas? või tupsupadi?

Postitatud: 14-08-2019 10:50

Tere!

mis värk sellega on , et viimasel ajal pidevalt uudistes mingi tupsuteema? kas see tehti legaalseks nüüd? läksin Olerexi... letis lambist whitefox müügis?
Postitusi: 8

Postitatud: 14-08-2019 16:53

Võta rahulikult


See valge tups ju tuli just müügile. Varem oli keelatud või midagi ning nüüd müüakse poes. Tehakse lihtsalt suur mull asjast. Sõbrad räägivad et erilist vahet pole rootsi tupsuga võrreldes, pidi vähem tilkuma lihtsalt.
Miks küsid, tahad teha vä?
Postitusi: 7

Postitatud: 05-09-2019 07:00


Hope to legalize that things for the sake of others like you hehehehe
freespades
Postitusi: 29489

Postitatud: 07-09-2019 01:49


Jep kuna tupsu teema on nii populaarne, siis osad tehti legaalseks, et sellest ärist ka riik osa saaks. Ise ma muidugi nii kirve hinnaga ei osta ja ostan ikkagi nende tüüpide käest, kellelt ma ennegi ostsin. Eriti mugav kah veel. Osad toovad alates kolmest või viiest karbist mulle töö juurde või koju ära ka. Hakkasin tarbima, kui omale mehe võtsin. Nüüd ma näiteks ei suitseta üldse enam. See jamps muidugi on, et tegelikult on seal nikotiini rohkem, kui suitsus. Lohutan sellega ennast, et vähemalt tõrva ei kogune kopsudesse enam. Mul tööl enamus on tupsude peal. Praegu ongi mul kaasas karp lyfti ehk siis valget, aga enamasti eelistan siiski seda tubakaga varianti, mis veel sügavalt illegaalne on.
X