Postitusi: 26

Jõulud

Postitatud: 17-10-2019 01:22

Kuidas teil jõuludega?
Ise olen mehega paar aastat koos olnud ja tema ei kavatsegi minu perega aega jõulupäeval. Kuna tema ema on alati üksi ja siis vaja ikka tema juurde minna selleks üheks õhtuks istuma jne.

Aga ma ei ka ei kavatse iga aasta ainult tema emaga hakata jõule veetma, kuna ta muidu üksi.
Ema tal ei ole ka nõus minu perega olema, kuna siis vaja tagasi koju saada varakult ja mis muud veel.

Nt pakkusin et läheks jõuludeks üldse soojale maale, et siis ei ole vaja eraldi puhkust töölt võtta. Aga tema ikka oma emaga, et siis vaja tema ka kaasa võtta.
Kuidas teil asi käib?
Postitusi: 29489

Postitatud: 17-10-2019 02:29


Minu mees eelistab ,,oma´´ perega jõule veeta ehk siis minuga ja lapsega. Isegi, kui ma tööl olen, siis kokkab ja koristab ja mida veel, et kõik oleks täiuslik. Tal on puhkus siis alati, aga mina just panen ennast võimalusel tööle, sest palk on topelt. Siis mõned tunnid veedame koos ja enamasti vahivad nad siis lapsega filme. Kui mul on vaba, siis sõidame kõik sugulased läbi. Vanaemad ja vanemad jne. Mingi paar tundi külas kõikidel. Aga see on minu soov kuna laps meisterdab kingitused kõikidele ja tore on neid üle anda. Igastahes mina ei oleks ka nõus sellega, et on kohustus nüüd tema ema meelelahutuseks olla. Võibolla õnnestub sul teha mingid plaanid niimoodi, et külastate ta ema hoopis päev ennem, kui see jõulude kuupäev nii oluline on. Kui üldse läbi ei lähe, siis võibolla mehele ka koidab miskit, kui sa ütled, et siis veedame need jõulud eraldi ja sa lähed oma vanemate juurde.
Postitusi: 9388

Postitatud: 17-10-2019 07:08


Kas on võimalik, et hoopis ämm manipuleerib? Ajab pojale, et keegi ei hooli temast ja ta nii üksi ja jõulud perega, aga keegi ei taha tulla jne.?
Postitusi: 1161

Postitatud: 17-10-2019 10:23


Miks ei võiks ema puhkusele kaasa tulla?
Postitusi: 26

Postitatud: 17-10-2019 19:26


Mm, eraldi jõulud ei sobi mehele. Räägib, et tuleb siiski pere ringis veeta seda ja koos. Niiet annangi iga kord alla ja läheme tema ena poole.
Kuna tema ema elab samas linnas nii kergem, kui see et me peame minu pere pärast teisele poole eestit minema paariks päevaks.
Tema arust.

Võimalik, ema räägib küll et ta ei taha väljas käia, ometi kutsutakse. Ju siis toobki ettekäändeid miks poeg peab tema juurde minema. Muidu üksi kodus.

Sp ei sooviks ämma võtta, kuna mehel jõulude ajal veel sünnipäev ja soovisin romantilist puhkust koos temaga. Mitte et võtame perepalati taas kus ema kohe ukse taga on. Ja eraldi ei saa kuna emal hakkaks eraldi.

Kuskil peab ju piir tulema.
Postitusi: 23565

Postitatud: 17-10-2019 20:15


Aga oled proovinud ämmaga rääkida?
Postitusi: 26

Postitatud: 17-10-2019 22:09


Olen rääkinud. Tema poolne vastus on ainult, et tal hea meel et meie oleme planeerinud sinna minna ja aega veeta..
Postitusi: 29489

Postitatud: 17-10-2019 22:30


Suhtes tulebki kompromisse teha. Mina lepiks kokku, et üks aasta saab naine mis ta tahab ja teine aasta saab mees mis ta tahab. Kui ta sellega nõus ei ole, siis minu jaoks selline mees ei hooli minust piisavalt ja võib heaga perse käia niikaua kuni mõistus pähe tuleb. Vahest tulebki jalaga vastu maad trampida ja enda õiguseid nõuda. Kui kogu aeg enda soovidest loobud, siis lõpuks oledki lihtsalt õnnetu. Kas mees on suhtes emaga või sinuga. Üks hetk peab ta selle ära otsustama.
Postitusi: 26

Postitatud: 18-10-2019 03:42


Olen rääkinud aga ei sobi.

Eks tuleb siis see aasta asjad pakkida ja oma pere juurde siiski minna. Las ta siis chillib oma emaga ja vennaga kui see niivõrd toredam on :D
Postitusi: 9388

Postitatud: 18-10-2019 07:06


Päris tülli keerata ka ei maksa, see võib rikkuda kogu suhte. Mees võib olla hoopis nö kahe tule vahel, kus kaks talle olulist naist oma tähelepanu nõuavad. Jõudlud on ju pikk püha, käige siis erinevatel päevadel kummagi sugulaste juures, sest miks peaksid sinu lähedased tähelepanust ilma jääma. Ega ämma ilmselt ümber muuda, tuleb proovida olla nii, et kõik natukene rahul oleksid. Nugade peale kindlasti minna ei tohi, muidu on sul varsti käesolevale lisaks ka kärgpere probleemid:P

Postitatud: 18-10-2019 21:36


Kahjuks minu perega nii, et elavad välismaal ja just jõuludeks tulevadki koju ja peale jõule kohe minema.
Ja sooviks see 1-2 päeva oma vanematega veeta, aga mehele on tähtsam tema ema sel päeval.
X