Tegijad

Marge Tava
tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee
 
Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee
 
Joanna Veeremaa
turundusjuht
joanna@buduaar.ee
 
Triin Tisler
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
triint@buduaar.ee
 
Kaidy Joala
müügitiimi juht
kaidy@buduaar.ee
 
Krista Maldur
Reklaamimüügijuht
krista@buduaar.ee
 
Kristiina Carola Kröönström
Reklaamimüügijuht
kristiina@buduaar.ee
 
Liisa Tupits
moetoimetaja
liisa@buduaar.ee
 
Katrin Rasmann
ilutoimetaja
katrin@buduaar.ee
 
Annaliisa Köss
Korrektor/toimetaja
annaliisa@buduaar.ee
 
Kadri Mustjõgi
Buduaar Teen tegevtoimetaja
kadri@buduaar.ee
 
Karin Karu
Buduaar.ee uudistelehe tegevtoimetaja
karin@buduaar.ee
 
Anneli Allikas Parv
Buduaar.ee toimetaja

 
Jekaterina Novosjolova
kaasautor/Buduaar.ru toimetaja
jekaterina@buduaar.ee
 
b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee
 
Buduaari Turg LIVE

turg@buduaar.ee
 
foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee
 
Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee
 
venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru