Tegijad

Marge Tava
tegevjuht
marge.tava@buduaar.ee
 
Kai Teras
Finantsjuht
kai@buduaar.ee
 
Joanna Veeremaa
turundusjuht
joanna@buduaar.ee
 
Triin Tisler
Buduaari ajakirja tegevtoimetaja
triint@buduaar.ee
 
Kaidy Joala
reklaam ja koostöö
kaidy@buduaar.ee
 
Ulla Kindel
Reklaam ja koostöö
ulla@buduaar.ee
 
Liisa Tupits
moetoimetaja
liisa@buduaar.ee
 
Katrin Rasmann
ilutoimetaja
katrin@buduaar.ee
 
Annaliisa Köss
Korrektor/toimetaja
annaliisa@buduaar.ee
 
Merli Tammela
turunduse projektijuht
merli@buduaar.ee
 
Karin Karu
Buduaar.ee uudistelehe tegevtoimetaja
karin@buduaar.ee
 
Anneli Allikas Parv
Buduaar.ee toimetaja

 
Jekaterina Novosjolova
kaasautor/Buduaar.ru toimetaja
jekaterina@buduaar.ee
 
b-turg.ee moderaator

bturg@buduaar.ee
 
Buduaari Turg LIVE

turg@buduaar.ee
 
foorumi ja kasutajakontode moderaator

foorum@buduaar.ee
 
Ametlik meiliaadress

info@buduaar.ee
 
venekeelse lehe moderaator

info@buduaar.ru