Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Esmaspäev, 26. oktoober

Amanda, Manda, Aime, Aimi, Ami 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Buduaar Body 2020

Buduaari BODY on naiste multifunktsionaalne elustiilimärkmik, mis erineb paljuski teistest aastakalendritest. Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja, tervislike eluviiside kohta kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta.

Kas teadsid, et kõige parem on oma kehakaalu hoida või kaalueesmärki saavutada, kui jälgid oma kaalu ja toitumist iga päev? Kas vajad meeldetuletust, kui oluline on juua iga päev vähemalt kaheksa klaasi vett? Buduaar BODY pakub võimalust kirja panna infot nii töö, trenni, vaba aja ja tervislike eluviiside kui ka suuremate ostuplaanide ja kulutuste kohta.

Buduaar BODY on sulle vähemalt kolmel põhjusel vajalik:

* Aitab sul igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada, pakkudes süsteemset abi kaloritepõletamise ja trennikoormuse jälgimisel

* Igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida

* Aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele, pakkudes igapäevases kalendrivaates võimalust järge pidada ka veejoomise ja toidu kalorite osas

Buduaar BODY 2020 sisaldab 224 lk:

– 2020. ja 2021. aasta kalender

– 2020. aasta kompaktne aastaplaan kuude lõikes, kuhu saad kirja panna sünnipäevad ja muud tähtsamad meeldetuletused. Seda on mugav kasutada, sest kogu aasta üldinfo on paigutatud kvartaliteks jaotatuna neljale lehele.

– Tunniplaan kulub ära väga paljudele naistele sõltumata vanusest. See on eelkõige mõeldud lapsevanemale või tudengile ja gümnaasiumineiule, kel päevarutiinid korduvad nädalast nädalasse. Tunniplaani saab ema kirja panna lapse kooligraafiku ja huviringid.

– Menstruatsioonikalender annab visuaalselt hea ülevaate tsükli regulaarsusest.

– Kuuplaani leiad iga kuu algusest, kuhu saad kirja panna oma treeningplaani, reisid ja muu ülevaatliku info, mida on mõnus kuu lõikes jälgida. Kuuplaani alumine osa on pühendatud selle kuu eesmärkidele. Kui eesmärk on saavutatud, siis tee eesmärgi taga olevasse ruutu linnuke – nii on hea oma to-do-nimekirjal silma peal hoida!

– Ostunimekiri – shopping wishlist’i pane kirja need suuremad ostud, mida plaanid või soovid lähiajal teha.

– Kaalukalender – Kui teed trenni ja toitud tervislikult, siis on mõistlik ka igapäevaselt enda tulemusi jälgida. Iga kuu juurest leiad naisefiguuriga isiklike mõõtude kalendri, kuhu saad kirja panna oma strateegilised mõõdud, kehakaalu, päevased tarbitud kalorid ja kulutatud kalorid. Et teada, kui palju sa päeva jooksul kaloreid kulutasid, saad abi oma uuest Suunto spordikellast või kasuta meie treeningute kaloritabeleid. Märkmikust leiad ka lisatabeli, mis annab ülevaate erinevate toitude kalorsusest.

– Rahaplaan – Kuu rahaplaan aitab sul kulud kontrolli all hoida.

– Nädala plaan – Iga nädalapäeva juures on body-lisa, kuhu saad märkida oma kaalu, tarbitud kalorid, liikumise (sammudes võickilomeetrites), tarbitud veekoguse ning toidu-trenni info. Lisaks on sul võimalus tuju-ikoone kasutades ära märkida, milline oli sinu meeleolu sel päeval. Nädalaplaanist leiad ka info päikesetõusu ja -loojangu ning riigipühade kohta.

Lisaks leiad Buduaar BODY märkmikust:

– Erinevate trennidega kuluvate kalorite tabelid
– Toiduainete kalorsuse tabelid
– Ainevahetuse energiakulu, tervisliku vööümbermõõdu ja kehamassi indeksi arvutamise juhendid
– Sinu tervisekontrolli meeldetuletuse
– Lahussöömise kiirkursuse algajale
– Kuufaaside kalendri 2020. aastaks
– Rõivaste ja jalanõude suurusnumbrid
– Õnne ja tänulikkuse tööriistad

Elustiilimärkmik on müügil Buduaari kontoris (Peterburi tee 81, Tallinn) või TELLI SIIT endale koju.

Märkmik on müügil Apollo ja Rahva Raamatu poodides ja supermarketites soovitusliku hinnaga 11.95€.

Buduaar BODY aitab täita lubadusi iseendale! See on ka suurepärane kingitus sõbrannale!

Märkmiku kasutajad räägivad:

Lea (53):

“Mahukas, iga päeva kohta on ruumi märkmeid teha. Oma elu paremaks korraldamiseks ideaalne! Tagaosas palju erinevaid tabeleid tervisliku elustiili edendamiseks. Shopping wishlist on tore ja rahaplaan veel parem! Kui kasutad seda märkmikku, on elu kontrolli all.”

Helen (33):

“Soetasin teie märkmiku ja soovin avaldada oma arvamust. Olen väga rahul, minu arust väga praktiline ja huvitav märkmik, tahtsin juba eelmisel aastal endale seda osta, aga kui teie oma avastasin, olin juba ostnud ühe ja ootasin terve aasta, et saaksin endale teie uue märkmiku osta :D Kuna ma olen väga aktiivne ja sportlik inimene, siis see on täiesti ideaalne abimees igaks päevaks ja tahtsin suure äitäh öelda, et olete sellise toreda märkmiku kokku pannud!”