BUDUAAR BODY 2021 elustiilimärkmik: telli oma nimi kaanele!

BUDUAAR BODY 2021 elustiilimärkmik: telli oma nimi kaanele!
Buduaar Body

Buduaari iga-aastane menukas elustiilimärkmik Buduaar Body tegi läbi sisulisi muutusi ning on nüüd poelettidel. Lisaks pakume sulle erilist võimalust ka oma nimi märkmiku kaanele tellida.

Värske Buduaar Body 2021  on nüüd saadaval kahe uue disainiga. Võrreldes varasemaga on sul rohkem ruumi ise kirjutada, kuid Buduaari märkmiku fännide lemmikleheküljed nagu näiteks Kaalutabel ja Kuu rahaplaan on ka uues märkmiku versioonis alles. See märkmik on lisaks igapäevaelu süstematiseerimisele kasulik sulle kolmel moel:
* aitab kulud kontrolli all hoida
* motiveerib sportima
* jagab inspireerivaid mõtteid

Kõige erilisemaks aga teeb uue märkmiku võimalus tellida 5€ lisatasu eest sellele oma isiklik nimi või inimese nimi, kellele soovid seda märkmikku kinkida. Sellist tellimust saab vormistada ainult Buduaari tellimislehe kaudu ning pakkumine kehtib esialgu  25.11- 2.12.2020.

Kui tellid buduaar.ee/tellimine lehelt, saad märkmiku pisut soodamalt ( 13.95€ ja personaalse nimega märkmik 18.95€). Hind sisaldab saatmiskulu ning kaasa tuleb kingitus Buduaari elustiilimärkmiku partnerilt Tuplalt.

Märkmiku leiad ka  Rahva Raamatust, Apollost või hästivarustatud supermarketite perioodikariiulitelt.

Sarnased artiklid