Elina tõehetk: olen seksinud kondoomita ja seda kahetsenud ning mu mees on mind petnud!

79 kommentaari
Elina tõehetk: olen seksinud kondoomita ja seda kahetsenud ning mu mees on mind petnud!

Buduaari pihitoolis on Karinul elav Elina, kes arvab, et truudus on juhuse puudus. Lisaks tunnistab ta, et on kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks ja on kallimale oma käikude kohta valetanud. Soovid Elina kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Karinul elav Elina, kes arvab, et truudus on juhuse puudus. Lisaks tunnistab ta, et on kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks ja on kallimale oma käikude kohta valetanud. Soovid Elina kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: Fassu
Ees – ja perekonnanimi: Elina Vares
Vanus: 19
Elukoht: Karinu
Pereseis: Hõivatud
Kool/töökoht: Järva-Jaani Gümnaasumi lõpuklass
Kuidas avastasid Buduaari: Sõbranna kaudu
Kaua oled buduaarikas olnud: 2008. aastast
Iseloomusta end 3 sõnaga: Energiline, rõõmsameelne & pisike
Miks osaled Buduaari tõehetkes? Teiste tõehetkes olijate lugusid on huvitav lugeda ja pikka aega olen mõelnud, et millised küsimused mulle satuksid ja kas julgeksin tõtt rääkida. Muidugi on see ka huvitav kogemus :)

Elina tõehetke küsimused:

1. Kas arvad, et eneserahuldamine on tabu?

EI. Levinud on arvamus, et eneserahuldamine on tabu naiste seas, kuid tegelikult see nii ei ole. Mitmete uuringute tulemused on näidanud, et naised tegelevad sama aktiivselt eneserahuldamisega kui mehed. See on aktiivne teema tänapäeval, millest aga kardetakse avalikult rääkida.

2. Kas oled kasutanud oma välimust selleks, et saada, mida sa tahad?

JAH. Nagu olen mitmelt meessoost isikult kuulnud, et minu parim kehaosa on rind, siis olen seda kasutanud tähelepanu võitmiseks.

3. Kas oled põdenud suguhaigust?

EI. Õnneks ei ole selleks ka kahtlust olnud.

4. Kas oled palunud oma kallimal mõne naisega mitte suhelda?

JAH. Oli üks neiu, kellele meeldis/meeldib minu kallim, kuid mulle see ei meeldinud ja pidasin parimaks variandiks seda, et ta ei suhtle enam temaga.

5. Kas sul on olnud toitumishäireid?

EI. Ma pole oma kehakaaluga alati rahul olnud, kuid ei tee selleks ka midagi äärmuslikku. Mõni puuvili vahest õhtuse toidu asemel ei tee halba ja ma ei pea seda häireks.

6. Kas arvad, et ideaalis peaks naine kuni abieluni süütu olema?

EI. Seks on suur osa suhtest ja kui see ei klapi, hakatakse seda otsima väljaspool abielu ning see võib viia lahutuseni. Me ei ela enam vanal ajal, kus abielueelne seks on tabu.

7. Kas oled seksinud kondoomita ja seda pärast kahetsenud?

JAH. Kahjuks on ette tulnud selline olukord ning püüan seda edaspidi vältida.

8. Kas paneksid endale silikoonrinnad, kui see oleks rahaliselt võimalik?

EI. Mul on endal piisavalt suur partii, mida olen nooremana isegi häbenenud, kuid nüüd tunnen rõõmu, kui mõtlen, et inimesed kulutavad oma rindade suurendamisele suuri summasid.

9. On su kallim sind kunagi petnud?

JAH. Ta tegi seda kättemaksu eesmärgil.

10. Kas oled kunagi soovinud, et oleksid sündinud teises peres?

JAH. Nooremana unistasin, et oleksin mõne maailma rikkaima pere võsuke, kuid see soov oli vaid noorpõlves ja nüüd ma ei kujutaks ette, et oleksin teises peres sündinud. Ma armastan oma peret ja ma ei vahetaks seda mitte millegi ega kellegi vastu.

11. Oled sa kunagi fantaseerinud midagi erootilist oma mehe sõbra kohta?

EI. Hunt kodu lähedalt ei murra :D

12. Kui võidaksid lotoga suure summa raha, kas hoiaksid kõik endale?

EI. Ma ei ole kade inimene ja usun, et mingi osa annetaksin. Aga ehk mõtlen seda praegu ja suures hulluses mõtlen vaid endale, seda ei tea kunagi ette…

13. Kas oled oma kallimale valetanud oma käikude kohta?.
JAH. Vahest ta lihtsalt ei mõista, et mul on ka meessoost sõpru, kellega suhtlen ja ei ole mõtet tekitada tüli ilma mingi põhjuseta.

14. Kas arvad, et truudus on juhuse puudus?

JAH. On inimesi, kes tahaks proovida midagi uut, kuid neid ei ole selleks lihtsalt võimalust, liiga kontrolliv mees või pole leidnud sobivat inimest. Samas tean tüdrukut, kellel oleks võimalus petta, kuid kes seda ei tee, lihtsalt sellepärast, et ta ei pea seda vajalikuks. Aga usun siiski, et truudus on juhuse puudus.

15. Kas oled avalikus kohas alasti olnud?

EI. Fotograafi ees olemist ei pea avalikuks kohaks.

Kas Elina räägib tõtt?

Kui soovid ise tõehetkes osaleda, loe lisaks siit

Sarnased artiklid