Noomi tõehetk: Oleksin nõus raha eest seksima ja mulle meeldib vahel voodis oma meest lüüa!

Noomi tõehetk: Oleksin nõus raha eest seksima ja mulle meeldib vahel voodis oma meest lüüa!

Buduaari pihitoolis on Tartus elav Noomi, kes ütleb, et ta oleks nõus oma partnerile petmise andestama. Lisaks tunnistab ta, et on külge löönud mõne teise naise mehele ja kardab üleloomulikke nähtusi. Soovid Noomi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Tartus elav Noomi, kes ütleb, et ta oleks nõus oma partnerile petmise andestama. Lisaks tunnistab ta, et on külge löönud mõne teise naise mehele ja kardab üleloomulikke nähtuseid. Soovid Noomi kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: caramelcandy
Ees – ja perekonnanimi: Noomi Sameli
Vanus: 20
Elukoht: Tartu
Pereseis: Vabaabielus
Kool/töökoht: Mainori kõrgkool + küünetehnik, aga hetkel raseduspuhkusel
Kuidas avastasid Buduaari: Leidsin kuskilt lingi ja hakkas meeldima
Kaua oled buduaarikas olnud: Paar aastat
Iseloomusta end 3 sõnaga: Julge, asjalik ning kui vaja, siis ülbe
Miks osaled Buduaari Tõehetkes? On huvitav kirgi kütta ja teistele jutuainet pakkuda, pealegi pole salatseja tüüpi

Noomi tõehetke küsimused:

1. Kas sul on kunagi samaaegselt olnud armusuhe kahe mehega?

JAH. Nooremana sai tihti meelt muudetud, aga see oli ka väga noorelt, pigem sellisel “käimise” ajal. Aga täiskasvanuna otseselt suhtes olles armukest pidanud pole.

2. Kas oled kunagi sõbranna silmarõõmu ära napsanud?
EI ole, aga kunagi sai minu praegune elukaaslane sõbranna jaoks välja kutsutud, kui veel kõik lihtsalt hästi läbi saime. Aga mehele sõbranna siiski ei sobinud iseloomult. Oli selline draamakuninganna, kes muudkui vingus elu üle ja tegi selle ise keeruliseks.

3. Kui keegi pakuks sulle seksi eest raha, kas võtaksid pakkumise vastu?

JAH. Oleneb. Oma mees pakuks, siis hea meelega seksiks ja võtaks küll raha ka, väga õnnelik oleks selle üle :) mõlemad head asjad. Vabana olles rahahäda pärast ilmselt mitte, aga samas, kes teab, mõne eriliselt keemiat tekitava inimesega võiks isegi erutav mäng olla. Ja seda ma ei põe, et keegi mind sellepärast arvustaks.

4. Oled sa kunagi valetamisega vahele jäänud?

Valetaja ma tegelikult pole. Olen lihtsalt paha inimene – kui miski ei meeldi, ütlen kohe välja ja seepärast paljud arvavad, et olen ülbe. Ise nõustun, aga pigem pean seda konkreetsuseks. Seega hädavalesid väga ei vaja, aga jah, eks neid nooremana kooliajal sai ikka vast proovitud, kui ausus kõne alla ei tulnud ja eks ma siis vahel jäin haledalt vahele ka, nii et pärast pool aastat häbi.

5. Kui su partner sind petaks, kas andestaksid talle?

JAH, aga oleneb olukorrast. Üldiselt mulle tundub see väga erutav ja meeldiks seda vaadata ning kampagi lüüa. Aga otseselt suhet ei tea kas andestaks, et seda teada, peaks sellises kohutavas olukorras olema. Aga meie praegune suhe vääriks andestada üritamist, aga usun, et petmine on välistatud – meil on kõik väga mõnus ja super.

6. Kas arvad, et tänapäeva lapsed saavad liiga ruttu täiskasvanuks?

Mina sain väga ruttu täiskasvanuks, sellepärast halvustati mind väga palju, mis tegi haiget. Vahel on teistel väga raske mõista erinevusi, et kõik pole ühesugused ja nii võib emotsionaalselt teiste elu väga raskeks teha. Ma arvan, et igaüks saab täiskasvanuks siis, kui ta selleks valmis on. Lihtsalt kui hing on valmis ja keha veel pole või vastupidi, on tõesti raske, aga siiski liiga vara.

7. Kas kahetsed oma esimest vahekorda?

EI. Olen uhke, et minu esimene vahekord oli minu mehega, kellega elame siiamaani koos. Võin julgelt öelda, et meil on täiuslik armastus. Oktoobris sünnib ka meie esimene beebi. Pisike tüdruk, keda oleme nii ammu oodanud. Muidugi kui ta vahepeal sugu pole vahetanud :)

8. Kas usud üleloomulikesse nähtustesse?

EI, aga ma kardan neid. Juba uskudagi kardan – seega, pigem mitte.

9. Kas oled kunagi oma meest löönud?

JAH. Vahel voodis väga meeldivad sellised mängud. Aga kui siin on tüli või konflikti mõeldud, siis ei usu küll – me saame rahulikult oma probleemid lahendatud. Mõistame üksteist enamasti isegi karjumata.

10. Kui sul poleks raha, et oma lapsele süüa osta, kas oleksid valmis varastama?
JAH. Ma mitte ei usu, et oleks mõni normaalne ema, kes kirjutaks siia või toimiks nii, et laseks oma lapsel nälgida. Samas ei pea ma varastamist kuidagi täiemõistuslikuks ja südamest loodan ja usun, et alati on paremaid variante. Kuigi on kindel, et varastamisega jääksin kohe vahele või vähemalt kannataksin elu lõpuni selliste süümekate käes, et läheksin ise tagasi ja paluksin andeks.

11. Kas sinu otsekohesed väljaütlemised on tühjast tüli tekitanud?

JAH, väga palju ja pea alati. Aga lisaks nendele kohutavatele otsestele väljaütlemistele olen ma ka egoist ja mul on täiega ükskõik, mida teised minust arvavad. Vastasel juhul ma ei julgeks siiagi kirjutada, iga negatiivse kommentaari pärast.

12. Kas sinu arvates peaks mees oma naist üleval pidama?

EI arva. Jube elu oleks nii, et anna aru, kui tampoone vaja või vingu poes nagu viieaastane, kui kingi tahad osta. Aga selle vastu pole mul midagi, kui mees vahel ütleb, et tahab ise mulle midagi osta. Aga palumisele või aruandmisele eelistan oma raha. Olen alati iseseisev olnud, kuigi pean häbiga tunnistama, et sõidan mehe autoga ringi, kuna meil lihtsalt pole kahte autot tarvis.

13. Kas oled kunagi külge löönud mõne teise naise mehele?

JAH. Isegi kui otseselt pole seda nii mõelnud, aga saan meestega pigem paremini läbi kui naistega. Ja minu naljad ja jutt on tihti liiga julged teiste naiste jaoks. Mulle pole vaja alkoholi, et sõna sekka öelda. Lihtsalt suhtlen vabalt, teen nalja  ja ei passi nurgas nagu paljud naised kipuvad millegi pärast tegema, kui ka mina seltskonnas olen. Aga eks ma olen jutuga vahel ka liiga flirtiv olnud, tuleb tunnistada.

14. Kui su mees sulle abieluettepaneku teeks, kas võtaksid selle vastu?

JAH, võtaksin. Plaanime pulmi juba ammu, aga muudkui tuleb midagi vahele. Varem polnud kunagi aega ja nüüd mulle tundub, et ma olen abiellumiseks näiteks liiga rase ja ümmargune. Ja peale beebi sündi ka kohe ei tahaks. Aga tita võiks lilleneiu kleidiga väga nunnu olla. Loodan, et varsti jõuame ka ideaalse päevani ja täiuslike pulmadeni.

15. Kas oled kunagi oma keha häbenenud?

JAH, olen. Puberteedieas olin küpsem ja kurvikam kui oleksin soovinud, aga mis teha – ka sellel oli oma osa saamaks inimeseks, kes olen praegu.

Kas Noomi räägib tõtt?

Sarnased artiklid