Reili tõehetk: olen teadlikult oma halbu külgi võimendanud ja kallima sõbranna peale armukade olnud!

25 kommentaari
Reili tõehetk: olen teadlikult oma halbu külgi võimendanud ja kallima sõbranna peale armukade olnud!

Buduaari pihitoolis on 22-aastane Reili Tallinnast. Reili tunnistab, et on rääkinud väljamõeldud lugusid oma minevikust, et näida teistele huvitavam. Lisaks avaldab ta, et on olnud kohutaval kohtingul ja enesekaitseks oma kallimat löönud. Soovid Reili kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on 22-aastane Reili Tallinnast. Reili tunnistab, et on rääkinud väljamõeldud lugusid oma minevikust, et näida teistele huvitavam. Lisaks avaldab ta, et on olnud kohutaval kohtingul ja enesekaitseks oma kallimat löönud. Soovid Reili kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: Reyly

Ees- ja perekonnanimi: Reili Kukk

Vanus: 22

Elukoht: Tallinn

Pereseis: Vallaline

Kool/töökoht: Hetkel puudub, olen lapsega kodus

Kuidas avastasid Buduaari: Sõbranna kaudu

Kaua oled buduaarikas olnud: Ma arvan, et paar aastat ikka

Iseloomusta end kolme sõnaga: Sõbralik, usaldusväärne, hooliv

Miks osaled Buduaari tõehetkes? Kuna ka mina olen elus palju vigu teinud ja tahan näidata teistele, et ma olen oma vigadega leppinud. Vead ongi selleks, et õppida elama. Võib-olla aitab see neid inimesi, kes siiani ei taha tunnistada omale, mida valesti on tehtud

Reili tõehetke küsimused:

1. Kas sind on kunagi halva käitumise pärast tunnist välja visatud?

JAH. Kunagi kui seitsmendas klassis käisin, siis oli mul pinginaaber, kellega koos me pidevalt jutustasime ja vahel lollitasime. Lõpuks sai õpetajal villand ja viskas meid tunnist välja. Muidugi polnud me ainukesed, kes välja visati. Eks enamik on puberteedieas igasuguste lollustega hakkama saanud. Tunnist välja viskamine pole ehk kõige hullem asi :)

2. Kas oled olnud kohutaval kohtingul?

JAH. See juhtus aastaid tagasi, kui noor olin, umbes 15- või 16aastane, ei mäleta täpselt. Oli üks noormees, kes mulle absoluutselt ei meeldinud. Muidugi sel korral ei julgenud ma talle seda öelda. Viis mind piljardit mängima, muidugi piljard oli tore, aga tema nilbed lähenemiskatsed ei istunud mulle üldse. Oli selline noormees, kes arvas endast hullult hästi ja kujutas ette, et kui temaga korra välja tulin, olen sissevõetud temast ja kui lõpuks koju jõudsin, siis vastasin ta SMS-ile: “Sorry, aga sa pole minu tüüp!”. Veidi julm, aga pärast seda ta ei tülitanud mind enam.

3. Kas sul on olnud armusuhe samaaegselt kahe mehega?

EI. Kui jätan välja selle osa, kus kahe erineva inimesega mesijutule samaga vastasin, aga armusuhtes polnud kummagagi.

4. Kas oled teadlikult võimendanud oma halbu külgi, sest arvad, et meestele meeldivad pahad tüdrukud?

JAH. Olen seda teinud, aga vaid selles mõttes, et käitunud ülbemalt ja veidi ropendanud ning ükskord ka joonud puhtalt viina, mis mulle absoluutselt ei maitse. Ma arvan, et ma pigem käitun halvasti kui tahan, et keegi mind rahule jätaks.

5. Kas oled oma kallimale valetanud millegi tähtsa kohta?

JAH, aga seda, vaid sellepärast, et tõde ta ise uskuda ei tahtnud. Käisin sõbranna juures, aga tema arvas, et käisin kusagil linna peal mehi lantimas. Jumal tänatud, et selle inimesega ma enam koos pole.

6. Kas oled kunagi rääkinud väljamõeldud lugusid oma minevikust, et näida teistele huvitavam?

JAH. Kui ma 14-aastane olin, siis mulle kohutavalt meeldis üks poiss ja muud moodi ma ei saanud piisavalt tähelepanu. Nii noorelt lihtsalt ei teadnud eriti ka, kuidas täpselt käituda, et saaks väikse luiskamiseta rohkem silma paista. Luiskelooks oli see, et ma olin modell, kuid tegelikult käisin lihtsalt moekoolis. Õnneks see lugu lõppes hästi ja mingeid probleeme ei tekkinud.

7. Kas oled magava inimese kõrval kellegi teisega seksinud?

EI. See on asi, mis ei tuleks mõttesegi ja ei kavatse seda kunagi teha ka.

8. Oled sa kunagi oma kallimat löönud?

JAH. Seda täitsa tõsises mõttes kohe. Tegemist oli enesekaitsega, aga see juba pikem jutt ja õnneks seda suhet pole juba ammu.

9. Kas sulle on kunagi seksi eest raha pakutud?

JAH ja EI. See oli rohkem nagu nalja mõttes ma arvan, kui kunagi väga ammu üks sõber viskas nalja. Teema jõudis kuidagi sinnamaani ja siis ta nagu ütleski, kas mina magaksin temaga, kui ta mulle maksaks. Vastus oli loomulikult ei. See on ka üks asi, mida ma kunagi ei teeks, isegi kui tegemist oleks väga hea sõbraga.

10. Kas pead alati antud lubadust?

JAH. Vähemalt 97% oma lubadustest saab alati täidetud. Kui mõni jääb täitmata, siis puhtalt sellepärast, et elu on nii läinud ja ei ole saanud täita lubadust. Ma isegi arvan, et see normaalne, kuigi väike süütunne on ikka, olgu siis lubaduseks kasvõi kellelegi pitsa küpsetamine.

11. Kas oleksid suuteline elama pool aastat üksikul saarel?

JAH ja EI. Üksinduse vastu pole mul midagi, aga fakt, et ma pool aastat ei näeks oma tütart, siis ei. Teisest küljest, kui on vaja ellu jääda, et õnnetuse tagajärjel sinna satuks, siis annaks lapse nägemise lootus palju jõudu juurde ja ehk ma unustaks oma maokartmise hirmu ja jääks ellu. Halvimal juhul, saaks minust kellegi hommiku,- lõuna,- või õhtusöök.

12. Kui sa leiaksid rahakoti suure summa rahaga, kas tagastaksid selle?

JAH. See on raske küsimus, aga jah tagastaks. Kindlasti oleks mingil hetkel peas mõte, et jätaks endale, aga ma tagastaks kindlasti, kuna olen liiga aus inimene, seega ei suudaks endale jätta isegi kui väga tahaks.

13. Kas sul on olnud seksuaalfantaasiaid seoses mõne oma sõbraga?

JAH. Kindlasti on, aga õnneks fantaasiad on asjad, mida keegi teine teada ei saa. Kui saaks, siis ma loodaks, et sellel on positiivne tagasiside ja me saaks sõbrad edasi olla.

14. Oled sa kunagi mõne oma kallima sõbranna peale armukade olnud?

JAH. Olen ja isegi väga, aga on ka põhjust olnud. Ma usun, et paljudele naistele ei meeldi, et tema kallimale külge lüüakse.

15. Kas sulle on eneserahuldamise ajal keegi peale sattunud?

EI. Kui jääks, siis naeraks ja ütleks vabandust, aga sa tulid halval ajal ja loodaks, et sellest rohkem ei räägitaks.

Kas Reili räägib tõtt?