Langeta kaalu nagu staar!

Buduaari kampaania
123rf.com; Erakogu

Võida endale ja kahele sõbrannale saledam vorm ja parem enesetunne Dr Simeonsi dieedilt! Auhinna väärtus on 750 eurot.

Buduaar ilulemmik 2021 märgisega kaalulangetusprogramm on mitmete staaride kaalulangetuse saladus. Saavuta tervislik kehakaal kiirelt, lihtsalt ja ohutult koos isikliku dieedikonsultandi toega! Tutvu programmi ja edulugudega lähemalt www.simeonsidieet.ee

Auhind sisaldab ka Biokliiniku arst-dietoloog dr Natalia Trofimova konsultatsiooni kaalulangetuse eel ning kvaliteetsete toidulisandite komplekti.

Osalemiseks täida ankeet SIIN!

TINGIMUSED: 

1. KORRALDAJA 

1.1 Kampaaniat korraldab AS All Media Eesti, registreeritud asukoht Tallinn, Peterburi tee 81, registrikood 10014747, e-post [email protected] (edaspidi: Korraldaja). 

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID 

2.1 Kampaania ” Langeta kaalu nagu staar! Võida endale ja kahele sõbrannale saledam vorm ja parem enesetunne Dr Simeonsi dieedilt! Auhinna väärtus on 750 eurot. ” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 13.01-12.02 (edaspidi: Kampaania periood). 

2.2 Kampaanias osalemiseks tuleb end registreerida, täites ankeedi buduaar.tv3.ee lehel 13.01 kuni 12.02.2023 kella 23.59ni. 

2.2.1 Kampaanias osalemiseks peab olema täisealine. 

2.2.2 Osalemiseks on vaja täita ankeet. 

2.2.3 Võitja loositakse kõikide ankeedi täitjate vahel 13.02.2023.a. 

2.2.4 Kampaanias osalemisest on võimalik loobuda hiljemalt 10.02.2023 kella 23.59-ni. Selleks tuleb saata avaldus korraldaja e-posti aadressile [email protected] ning ankeet eemaldatakse hiljemalt 48h jooksul. 

2.3 Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda All Media Eesti ja Shtern Consulting töötajad. 

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda. 

3. AUHINNAD JA AUHINDADE JAGAMINE 

3.1 Kampaanias loositakse välja Dr Simeonsi dieedi 750 (seitsmesaja viiekümne) euro väärtuses auhind.

Auhind sisaldab:

  •  3x Dr Simeonsi dieedipakett
  •  3x Biokliiniku arst-dietoloog Natalia Trofimova veebikonsultatsioon tervisliku seisundi hindamiseks ja personaalseteks soovitusteks kaalulangetusel
  •  3x Dr Simeonsi dieedi peakonsultant Aire Kängsepa konsultatsioon programmi põhimõtete tutvustamiseks ja personaalse kaalulangetusplaani koostamiseks
  •  3x toidulisandite komplekt, mis sisaldab:

o   Tisso PRO EN SAM PUR probiootikumid, 1000ml

o   Ecosh C-vitamiin Acerolaga, 90 kapslit

o   Ecosh tsink diglütsinaat, 90 kapslit

o   Ecosh magneesium glütsinaat, 90 kapslit

3.2 Dr Simeonsi dieet saadab auhinna personaalselt võitjale ja tema kahele kaaslasele valitud Itella Smartpost pakiautomaati.

3.3 Auhinna võitja avaldatakse 13.02.2023 buduaar.tv3.ee. 

3.4 Auhinna võitjaga võetakse personaalselt ühendust ja küsitakse kahe kaaslase andmed, keda võitja soovib premeerida auhinnaga. 

3.5 Osaleja kinnitab, et on tutvunud Dr Simeonsi dieediprogrammi põhimõtetega ning on teadlik, et Dr Simeonsi dieeti ei ole võimalik läbida vastunäidustuste esinemisel: neerukivid, kui avatud kõhuõõne operatsioonist pole möödas 2a, rasedus ja rinnaga toitmine, madal hemoglobiini tase, I tüübi diabeet, alakaalulisus. Kestva vähiravi ja südamestimulaatori olemasolu korral on vaja arsti nõusolekut.

3.6 Kui võitja esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib anda auhinna järgmisele. 

3.7 Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Dr Simeonsi dieedipakett ja dr Natalia Trofimova veebikonsultatsioon on isikustatud auhinnad ning mõeldud kasutamiseks võitjale ning tema poolt esitatud kahele kaaslasele. Dr Simeonsi dieedipaketti on võitjal ning võitja poolt märgitud kaaslastel keelatud müüa või anda kolmandatele osapooltele.

4. MUUD TINGIMUSED 

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt TV3 grupi isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (https://buduaar.tv3.ee/privaatsustingimused/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks) ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks. 

4.2 Isikuandmeid säilitatakse neli kuud alates kampaania võitja väljaselgitamisest. 

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja andmata ja võitjagrupile üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebilehe vahendusel. 

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. 

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Langeta kaalu nagu staar!“ hiljemalt 28.02.2023 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. AS All Media Eesti lahendab pretensioonid hiljemalt 90 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.