Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Eesti elu

VIDEO! ''POISSMEESTE PEO'' Kevini vägijoogi lembus läheb üle piiri ja ta eemaldatakse võtteplatsilt

KUUM VIDEO! ''POISSMEESTE PEO'' Kevini vägijoogi lembus läheb üle piiri ja ta eemaldatakse võtteplatsilt

Uues TV3 kohtingusaates „Poissmeeste pidu“ otsivad neli noormeest just seda õiget veetlevat kaaslast, kellega suhet luua. Teleekraanile jõuab saade alles septembri lõpus, kuid hetkel saab seda juba vaadata veebikeskkonnas GO3. Kolmas osa toob kaamera ette palju seda, mille pärast võib nii mõnigi saatevaataja tunda piinlikkust. Kevin unustab suisa selle, et kaamerad terve aeg filmivad ja läheb napsitamisega pehmelt öeldes üle piiri.

ELERYN TIIT LAULAB sügise alanuks romantilise looga “Kõikjal kõiges”

SINGEL ELERYN TIIT LAULAB sügise alanuks romantilise looga “Kõikjal kõiges”

Eleryn Tiit andis välja sügisese loo – videosingli ”Kõikjal Kõiges”. Laul räägib ei millestki muust kui armastusest ning on uusversioon Donna Lewise 96. aasta hitist “I Love You Always Forever”. Sõnad on kahasse Eleryn Tiidu ja Maian Kärmase poolt, oma panuse andis lisaks Soome produtsent Aleksi Liski. Video autoriks on Hindrek “Masa” Maasik.

ELU KULDREEGLID: Kristina Šmigun-Vähi

INSPIREERIV ELU KULDREEGLID: Kristina Šmigun-Vähi

Kahekordne olümpiavõitja, endine maailmameister murdmaasuusatamises ja XIV Riigikogu liige Kristina Šmigun-Vähi sõnab, et tippsport on õpetanud talle sihikindlust ja järjepidevust. Uurisime tegusalt naiselt, millised põhimõtted tema jaoks veel elus olulised on.

VIDEO JA FOTOD: Saa tuttavaks uue Eesti komöödia tegelastega

NALJA SAAB VIDEO JA FOTOD: Saa tuttavaks uue Eesti komöödia tegelastega

Septembrikuus esilinastub režissöör Kaupo Kruusiaugu debüütfilm „Sandra saab tööd“, mille peategelane füüsikadoktor Sandra Mets (Mari Abel) satub tööd otsides kokku huvitavate karakterite ja humoorikate olukordadega. Koomilises ja elulises filmis satub Sandra tööintervjuude virvarri, mis paneb teda analüüsima iseennast, aga ka inimesi tema ümber. Film on kinodes üle Eesti 24. septembrist.

TASUTA VÄLJAKUTSE: Eestimaa teeb näojoogat

HUVITAV TASUTA VÄLJAKUTSE: Eestimaa teeb näojoogat

Herbazeni looja, joogatreener ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik selgitab, et nii nagu treenime oma keha, et olla vormis, tasub treenida ka oma näolihaseid, et parandada naha struktuuri, kvaliteeti ja ära hoida selle lõtvumist. Kusjuures näos on lausa üle 50 erineva lihase! Kuidas aga näolihaseid treenida? Näojooga on tõhus, paindlik ja lõbus treening sinu kõige esinduslikumale kehaosale – näole. Tehes harjutusi aktiveerid lümfiringet ja leevendad automaatselt ka stressi.

KAS EESTI OMA Jessie J? Maribel võitis avasaates oma esitlusega kohtunike südamed

SUPERSTAAR KAS EESTI OMA Jessie J? Maribel võitis avasaates oma esitlusega kohtunike südamed

Pühapäeva õhtul alustas telesügise suurima show „Eesti otsib superstaari“ kaheksas hooaeg. Karl-Erik Taukari juhtimisel jõuavad TV3 vaatajate ette eelvoorud ehk nn kollaste kaartide saated, kus kohtunikud Birgit Sarrap, Koit Toome ja Mihkel Raud valivad välja esimesed õnnelikud edasipääsejad. Eile oli kohtunike ees ka 18-aastane Maribel Vääna, kelle esitlus ei jätnud kedagi külmaks.

EFTA TOOB TUNTUD tüdrukutebändi üle 10 aasta publiku ette

KUUM EFTA TOOB TUNTUD tüdrukutebändi üle 10 aasta publiku ette

Eesti filmi- ja teleauhinnad 2021 antakse välja juba reedel, 17. septembril, mil omaniku leiavad kokku 30 EFTA-t: 15 tele ja 15 filmikategoorias. Oma esimest väikest juubelit, viiendat sünnipäeva tähistav gala on märgilise tähtsusega ka kogu Eesti show-maastikule, sest esmakordselt üle 10 aasta tuleb taas lavale Vanilla Ninja.

MIS JUHTUS? Räppar nublu astus Koit Toome asemele kohtunikelaua taha

SUPERSTAAR MIS JUHTUS? Räppar nublu astus Koit Toome asemele kohtunikelaua taha

Eile õhtul alustas telesügise suurim show ”Eesti otsib superstaari” kaheksas hooaeg. Karl-Erika Taukari juhtimisel jõuavad TV3 vaatajate ette eelvoorud ehk nn kollaste kaartide saated, kus kohtunikud Birgit Sarrap, Koit Toome ja Mihkel Raud valivad välja esimesed õnnelikud edasipääsejad. Kuid avasaates leidis aset ka ootamatu sündmus, kui Koit Toome asemel hõivas kohtuniketooli hoopis räppar nublu.