12. september on BIMM!

12. september on BIMM!

12.09 leiab T1 kaubanduskeskuses aset taas Buduaari Ilu ja Moe Möll ehk BIMM – suur ostupidu, kust leiab palju põnevat.

Oma riidekappe tulevad tühjendama suurimad Eesti moemaanid, modellid, staarid ning suunamudijad (Electra, Kätlin Maran, Gerli Rosenfeld-Aavik, Mariliis Jõgeva, Helen Adamson, Nele Dvorjaninov, Silvia Ilves, Adeline Vaher-Vahter, Kristiina Ojuland, Lilian Lõhmus jt) ja parimad Buduaari sõbrannad.

Müüma on oodatud nii firmad, kes pakuvad ilu-, tervise- ja moekaupa kui ka eraisikud. Kohal on disainerite looming, originaalkaup, brändid, outlet’i kaup. BIMM tungib sisse ka T1 kaupluste ustest ning akendest, sest parimad moepoed avavad 2. korrusel vaid selleks päevaks outlet’i müügi.

Moemöllu juhib alati särav Helen Adamson, plaate keerutab DJ Rauno Märks.

Buduaar teeb taaskord ka natukene head. BIMM teeb koostööd MTÜ-ga Naerata Ometi, kelle peamiseks tegevuseks on aidata puudustes peresid, erivajadusega lapsi ja raviprobleemidega inimesi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Teeme ühele väljavalitule imelise muutumise ning lisaks heategevusprojektile BIMM ürituse vältel, saavad kõik müüjad annetada ja toetada abivajajaid.

 

BIMM on T1 Kaubanduskeskuse II korrusel avatud:
L 12.09 kl 11-18

Üritus on tasuta!

Hoia end üritusega kursis meie Facebooki lehel või buduaar.ee VEEBIS.

Facebooki event on leitav SIIT..

Sarnased artiklid