16-AASTASE narkosõltlase paranemine: 6 nädalat olen puhas olnud

2 kommentaari
16-AASTASE narkosõltlase paranemine: 6 nädalat olen puhas olnud

Buduaaris ilmus mõne päeva eest kurb lugu, kus isa räägib oma teismelise poja narkosõltuvusest ning antud loo raames soovis oma lugu rääkida ka 16-aastane Eesti noormees. Kert (nimi muudetud) tundis end Mart Kuusi poja juhtumis ära ning tõdeb, et noorte seas on narkootikumid kahjuks väga levinud.

Kurba lugu isast, kes räägib oma poja sõltuvusest, saad lugeda siin.

Kert suitsetas kanepit, vahel võttis ka Ecstasyt. “Suitsetasin kanepit umbes aasta, vahel oli ka mõni Ecstasy tablett ja siis juba hakkasin müügiga tegelema ning lõpuks tunnistasin nii endale kui ka kõigile, et ma olen sõltuvuses ja mul on abi vaja. Õnneks ma sain ka abi. Jäin ka politseile vahele ja arvan, et see oli samuti üks põhjus, miks ma enam edasi ei tahtnud neid aineid tarvitada,” tunnistab Kert.

Tänaseks on ta kuus nädalat ja paar päeva rohkemgi puhas olnud. “Mind aitasid minu vanemad, minu neiu ja minu neiu vanemad. Kolisin kodulinnast ära, sest mul oli vaja saada eemale sõpradest, kellega ma kanepit tegin. Leidsin endale töökoha ja hoian end tegevuses, nii ei mõtle enam sellele üldse. Kahjuks peab tõdema, et meie noorte seas on narkootikumid väga levinud.”