3 ASJA, MIDA OMA KEHA juures enim armastan: Kaisa Abner

Bikiinifitnessist Kaisa Abner on kahtlemata naine, kes külmaks ei jäta kedagi. Julgete väljaütlemistega Kaisa võitis aprilli lõpus Tallinnas peetud Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis kuldmedali  seda kuni 172-sentimeetriste naiste seas. Sellele lisandus teine kuld Portugalis toimunud Diamond Cup võistlustelt.

Selle kõige taga on aga suur vaev ja raske töö, mida Kaisa täiel rinnal naudib. 

Kuid mis on need kolm asja, mida Kaisa iseenda keha juures enim armastab? Loe edasi ja saad teada:

1) Minu keha on masin.

Reaalselt on mu keha võimeline tegema täiesti uskumatuid asju ja mida rohkem ma enda keha tundma õpin, seda rohkem suudan neid piire aina kaugemale viia. Ma olen suutnud ennast treenida naisterminaatoriks ja see tunne on võimas. 

2) Minu keha on seksikas.

Mul kulus peaaegu kolmkümmend aastat, et lõpuks üle saada enda naiselikest kompleksidest ja õppida armastama enda keha sellisena, nagu see on. Meie, naised, me oleme kõik seksikad – kurvidega, kurvideta, lühikeste ja pikkadena, vahet ei ole! Ma oleme seksikad! Ja ma armastan enda keha täpselt sellisena, nagu see parasjagu on. 

3) Minu kehaveidrused.

Mul on palju tätoveeringuid ja neete ja need muudavad mind omanäoliseks. Jah, need tekitavad vastakaid arvamusi ja emotsioone, aga senikaua kuni ma ise olen rahul, siis jumal sellega. Mu keha on täpselt sellist nägu, nagu olen mina. Ma olen teistmoodi ja ma naudin seda.