3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Erlika Savostjanov

3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Erlika Savostjanov
pilt: erakogu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja kaunis ja särav Erlika Savostjanov.

Erlika esimeseks lemmikuks on Dr. Martensi saapad.

“Sest need on nii lahedad ja silmapaistvad. Tean, et Dr. Martensi saapad on juba aastaid moes olnud ja on ka praegugi. Täpselt aasta tagasi ostsin need saapad endale sünnipäevaks. Hind oli küll päris krõbe, aga kohe, kui ma neid nägin, sain aru, et need peavad minu omaks saama. Olin algselt isegi osavamaid saapaid kaalunud, aga kui seda üleni sädelevat mudelit nägin, olin armunud. Kannan neid pidudel väga tihti.

Teiseks lemmikuks on aga soe Zara jakk.

“Nägin seda esimest korda eelmisel kevadel sotsiaalmeedias, paljud kuulsad staarid poseerisid selle jakiga Instagramis. Zara poode läbi kammides selgus aga, et see on otsas ja et juurde neid ei tule. Kurvastusega olin juba poest väljumas kui midagi lillade jopede taga silma jäi ja oligi see jakk. See oli viimane ja xl suurus, aga ostsin ikka ära, sest ma tahtsin seda nii väga. Nüüd on minu sõbranna järjekorras ootamas, et kui ma peaksin sellest ära tüdinema, siis nad ostavad selle minult ära. Lähiajal seda ei juhtu muidugi.”

Kolmandaks lemmikuks on Erlikal aga roosa kleit.

“See on ainus roosa kleit minu kapis. Mega kerge ja mugav materjal. Leidsin selle paar aastat tagasi ühest Bulgaaria taaskasutuspoest. Päevitunud jumega on see imeilus.”