3 KÕIGE ÄGEDAMAT ASJA minu garderoobis: Paul Holmberg

pilt: erakogu

Karin Karu

Me kõik armastame ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat - vähemalt suurem osa meist.

Pole midagi põnevamat, kui stiilsete inimeste riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: “3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti moegurmaanide lemmikpalad.

Sel korral toob oma lemmikud välja jumestuskunstnik Paul Holmberg.

Paul tõdeb, et talle meeldib väga moega katsetada – just aksessuaarid on need, mida ta enim fännab. “Väiksed detailid on need, mis võivad kogu stilistika paika loksutada. Ajapikku olen oma garderoobi soetanud ka mitmeid klassikalisi esemeid, millest on raske loobuda,” nendib ta.

Pauli esimeseks valikuks oma garderoobist on Manolo Blahniku kingad. 

“Hinda meest tema jalavarjude järgi. Kui soovid oma look‘i väga lihtsalt buustida, siis kanna efektseid kingi. Minu lemmikuks on siinkohal sametist tuxedo slipper’id. Need on mugavad, ent klopivad ka kõige lihtsama ülikonna look‘i kiirelt üles. Soovitan kõigil meestel omada vähemalt üht paari tuxedo slipper’eid, penny loafer’eid ning valgeid nahast sneaker’eid.”

Teiseks valikuks on vintage Burberry trench – MS Vintage mantel.

“Härrasmees avab alati ukse, tõstab tooli ja paneb maha mantli oma daamile. Olen suur mantlite fänn ning armastan erinevate võimalustega katsetada, kaedes ka vintage turgu. Sellised õhemad trench’id on mu lemmikud. See annab võimaluse jahedama ilmaga riideid kihiti kanda, mis omakorda annab taaskord hea võimaluse riietusega mängida. Mood peab olema fun.”

Kolmandaks lemmikuks on Paulil Hermes’ sall. 

“Mees kannab ise salli, puhuks kui tema daamil seda tarvis. Jällegi aksessuaar, mis on klassikaline, ent üsna kiire efektiga, andes stilistikale kerge boost’i. Sall on üpris mitmekülgne ese, mida võib kanda ükskõik millega ning pakkudes lisaks silmailule ka mõnusat praktilisust. Kuna meie suvi on üsna lühike ja napp, soosib see ka salli kandmist suvel. Kui oled ülikonna kandja ja soovid end veidi vabamalt tunda, on võimalik panna lipsu asemel hoopis sall kaela, samas säilitades härrasmehelik stilistika. Igati mitmekülgne ja efektne riideese.”