3 LAPSE EMA KIRI: kuidas seks meie suhtesse tagasi tuli

3 LAPSE EMA KIRI: kuidas seks meie suhtesse tagasi tuli

Buduaarile saatis kirja 36aastane Liis (nimi muudetud), kes on abielus olnud kümme aastat ning tal on abikaasaga kolm ühist last. Pärast kolmanda lapse sündi kadus suhtest seks ning tekkis mõõnaperiood, kus Liina kartis, et tema abielu puruneb. Kuid siis muutis naine iseennast ning ka suhtes loksus kõik taas paika.

Buduaarile saatis kirja 36aastane Liis (nimi muudetud), kes on abielus olnud kümme aastat ning tal on abikaasaga kolm ühist last. Pärast kolmanda lapse sündi kadus suhtest seks ning tekkis mõõnaperiood, kus Liis kartis, et tema abielu puruneb. Kuid siis muutis naine iseennast ning ka suhtes loksus kõik taas paika.

Liisi lugu saad lugeda allpool:

Pärast kolmanda lapse sündi jäid puusadele ja kõhule nii umbes viisteist lisakilo, mis ise ära minna ei tahtnud ja ega ma sellega vaeva ka ei näinud, sest aega lihtsalt polnud. Kolme lapsega ei ole kerge ja ma lihtsalt unustasin iseennast ära – olgem ausad, ma lasin ennast ikka täielikult käest ära.

Esimesed kaks last lisakilosid ei toonud, kõik, mis rasedusega tuli, jäi sünnitusmajja, kuid kolmandaga kilod enam nii ludinal ei läinud ja kui esimesed paar kuud pärast sünnitamist ma ei tahtnud üldse seksida, siis pool aastat hiljem oli mul seksiisu tagasi. Minu abikaasa aga kummalisel kombel ei tahtnud enam minuga seksida ja ma ei saanud üldse aru, milles probleem on, kuni ma lõpuks iseenda vastu aus olin ja peeglisse vaatasin – ma nägin välja nagu vaal. 

Mehega tutvudes olin ilus ja sale naine, treenitud kehaga ja nüüd otsustasin, et aitab, ma saan selle keha tagasi. Me võime ju öelda, et välimus ei loe, aga tegelikult loeb ikka küll – mina ka ei tahaks, et minu mees sajakilone pekihunnik oleks. 

Nelja kuuga kadus kümme kilo ja seks tuli suhtesse tagasi. Tundub pealiskaudne ja silmakirjalik, aga teate, ma ütlen ausalt, et ma tunnen ennast ise ka kohe palju seksikamalt, kui ülekilod läinud. Jah, veel viis lisakilo on vaja maha raputada, aga küll need ka lähevad. Oluline on see, et nüüd ma tunnen, et ma olen jälle see endine Liis, kes alati armastas ennast peeglist vaadata ja muidugi seks – täisväärtuslikus suhtes on see vajalik komponent.

Buduaarile Liisilt

Sarnased artiklid