39AASTASE MEHE pihtimus: noore naisega läks asi hulluks

Suhte lõpp on alati ebameeldiv nng enamasti teeb haiget mõlemale osapoolele ja seda isegi siis, kui armastus on juba otsa saanud. Rutiin ning harjumus kellegagi koos elada mõjutab inimesi rohkem kui nad arvatagi oskavad. 39aastane Ragnar (nimi muudetud) jättis maha oma 25aastase pruudi ning tõdeb, et see oli ainuõige otsus, kuigi haiget teeb see ikka.

Suhte lõpp on alati ebameeldiv ning enamasti teeb see haiget mõlemale osapoolele ja seda isegi siis, kui armastus on juba otsa saanud. Rutiin ning harjumus kellegagi koos elada mõjutab inimesi rohkem, kui nad arvatagi oskavad. 39aastane Ragnar (nimi muudetud) jättis maha oma 25aastase pruudi ning tõdeb, et see oli ainuõige otsus, kuigi haiget teeb see ikka.

Ragnar kommenteerib oma kogemust järgnevalt:

Suhte alguses oli kõik lausa suurepärane, kuid siis jäi tema ema töötuks ja naine otsustas, et kuna mina teenin piisavalt, siis peaksin hakkama ka tema ema üleval pidama. Olin nõus teda toetama, kuni ta endale uue töökoha leiab – 45aastane naine ei peaks veel pensionile jääma. Pool aastat hiljem oli ta ikka veel töötu ja lisaks sellele, et ma pidin naise ema toetama, hakkas ka naine ise üha rohkem raha küsima, kuni ühel hetkel ma lihtsalt tundsin, et ma olengi nende jaoks ainult rahakott.

Naine tahtis igal reedel ennast purju juua ja muidugi kõige kallimast veinist. Kui suhte alguses koristas ta meie ühist kodu kenasti ja tegi ka süüa, siis peagi teatas ta, et nüüd palkame koristaja, sest ta on liiga noor, et oma aega lapiga nühkmise peale raisata. Toidu valmistamise asemel hakkas ta seda koju tellima ja muidugi nagu ikka – kõige kallimatest kohtadest.

Ta oli väga ilus naine ja hoolitses oma välimuse eest, aga selline suhtumine viskas mul lõpuks kopa ette ja ma lihtsalt tegin sellele suhtele lõpu. Viskasin naise kodust välja ja jumal tänatud, et ma seda tegin.

Buduaarile Ragnarilt