4 meest paljastasid tõe: kuidas mõjutab abiellumine sekselu?

4 meest paljastasid tõe: kuidas mõjutab abiellumine sekselu?

Mida arvavad mehed seksist peale abiellumist ja kas abielupaarid seksivad vähem kui vabaabielus olevad paarid? Mis on suurim müüt seoses seksi ja abiellumisega, mida siiamaani usutakse? Sel teemal olid avameelselt nõus rääkima neli noormeest, vanusevahemikus 35 – 47. Loomulikult on nad kõik abielus!

Mida arvavad mehed seksist peale abiellumist ja kas abielupaarid seksivad vähem kui vabaabielus olevad paarid? Mis on suurim müüt seoses seksi ja abiellumisega, mida siiamaani usutakse? Sel teemal olid avameelselt nõus rääkima neli meest, vanusevahemikus 35-47 eluaastat. Loomulikult on nad kõik abielus!

Mehed soovisid jääda anonüümseks, seega nimed on muudetud:

Abielu ja seksi teemal kommenteerisid Raul (47), kes on abielus olnud 15 aastat, Tiit (42), kes on abielus olnud 12 aastat, Siim (35), kes on abielus olnud kolm aastat ja Silver (37), kes on abielus olnud 8 aastat.

Allpool on küsimused ja meeste kommentaarid:

1. Kui tihti sa oma kallimaga enne abiellumist seksisid?

Raul: Esimesel aastal viis kuni kümme korda nädalas. Nädalavahetustel mitu korda päevas. Muidugi, kui tööreis ette tuli, siis jäi nädal või paar päeva vahele. Abiellusime kuus kuud peale tutvumist.

Tiit: Enne abiellumist seksisime korra päevas, aga vahel jäi seks vahele, sest me pidime töö tõttu erinevates linnades viibima. Abiellusime kaheksa kuud peale kokkukolimist.

Siim: Korra päevas või pisut harvem. Abiellusime aasta peale tutvumist.

Silver: Nädala sees kolm korda ja nädalalõppudel kaks korda päevas. Abiellusime kaks kuud peale tuttavakssaamist.

 

2. Kas te seksisite pulmaööl?

Raul: Jah.

Tiit: Jah.

Siim: Jah.

Silver: Jah, mitu korda.

 

3. Kas ja mil määral teie sekselu peale abiellumist muutus?

Raul: Alguses mind väga erutas mõte sellest, et ma olen nüüd abielus ja et ma saan oma abikaasaga seksida. See kestis umbes aasta ja siis muutus seks argisemaks, kuid ma armastan oma naist väga ja see on kõige olulisem.

Tiit: Ei muutunud kuidagi, sest meil on alati hea seksuaalne klapp olnud. Jah, täna me seksime harvem, aga seks ise on täpselt sama nauditav.

Siim: Minu naine ütles alguses, et teda erutab mõte sellest, et me oleme nüüd abielus ja et seks on tänu sellele kuidagi eriti mõnus. Aga praegu ei ole siin mingit vahet. Seks oli hea enne ja on hea ka praegu. Mina armastan oma naist ja minu jaoks oli abiellumine lihtsalt asja ametlikuks tegemine, mida naine ise väga soovis.

Silver: Minu jaoks muutus palju paremaks, kuidagi teistmoodi tunde tekitas oma seadusliku naisega seksimine. Täna see tunne enam nii tugev ei ole, aga alguses lõi see mul korralikult jalad alt ära ja ainult heas mõttes.

 

4. Kas seks muutub abielus olles paremaks?

Raul: Alguses kindlasti, aga hiljem muutub see tavalisemaks ja seda mitte halvas mõttes, aga see lihtsalt on nii. 

Tiit: Nagu ma eelmises vastuses mainisin, siis ei muutu paremaks ja meie puhul ei saagi paremaks muutuda, sest see on niigi ülihea.

Siim: Naise jaoks alguses muutus, minu jaoks on see alati hea olnud ja muutust ei ole täheldanud.

Silver: Vaata eelmist vastust – muutus küll.


5. Mis on suurim müüt seoses seksi ja abieluga, mis tegelikult tõele ei vasta?

Raul: Et seks kaob üldse ära. Ei kao, kui inimeste vahel on armastus, aga seda jääb lõpuks vähemaks ja see juhtub ka siis, kui sa oled vabaabielus ja naisega kaua aega koos elanud.

Tiit: Seks ei kao mitte kusagile. Imelik, et mõned mehed arvavad, et abielludes enam ei seksita. Muidugi, kui sinu kallim laseks ennast käest ära ja võtaks näiteks 30 kg juurde, siis sekselule mõjuks see laastavalt, aga abiellumine iseenesest ei muuda seksi kuidagi kehvemaks.

Siim: Seks ei kao suhtest, kuni inimesed teineteist armastavad ja abielu ei tapa seksi ega ka armastust. Seda teevad inimesed ise, kui nad petavad või mõnel muul moel teisele haiget teevad.

Silver: Olen kuulnud, et arvatakse, et huvi seksi vastu pidi enamv-ähem üleöö ära kaduma, kui sa abiellud, aga seda ei juhtu kohe kindlasti. Vastupidi võib aga küll juhtuda ja sa naudid seksi veelgi rohkem. Eeldusel muidugi, et sa abiellud naisega, keda sa väga armastad. See ongi kõige tähtsam ju ja selle naisega abiellud sa suurima heameelega.

 

Mida sinu kallim selliste vastuste peale kostaks?

 

 

Buduaar.ee