63AASTANE TOOMAS HENDRIK ILVES on nüüd värske isa

3 kommentaari
63AASTANE TOOMAS HENDRIK ILVES on nüüd värske isa

Kõigest mõned minutid tagasi teatas Facebookis endine Eesti president Toomas Hendrik Ilves, et täna varahommikul sündis nende perre kauaoodatud poisslaps.

Kõigest mõned minutid tagasi teatas Facebookis endine Eesti president Toomas Hendrik Ilves, et täna varahommikul sündis nende perre kauaoodatud poisslaps, kes on tema esimene järeltulija abikaasa Ieva Ilvesega.

Poisi esimeseks nimeks sai Hans, kuid keskmiseks isa järgi Hendrik, seega on uue ilmakodaniku täisnimeks uhke Hans Hendrik Ilves. Seos nimega Hans on tegelikult olemas küll – ehk on Toomas Hendrik Ilves oma pojale nime pannud vanaonu ja ema kasuisa venna Hans Rebase järgi, kes oli Eesti Vabariigi välisminister.

“Oleme väga rõõmsad, et meie perre sündis täna varahommikul Hans Hendrik Ilves. Ema ja laps on hea tervise juures ning jagavad meie rõõmu me perede ja lähemate sõpradega,” kirjutas Toomas Hendrik Ilves oma postituses.

Ameerikas sõlmitud abielust psühholoog Merry Bullockiga on Toomas Hendrik Ilvesel lapsed Luukas Kristjan Ilves ja Juulia Kristiine Ilves ning Evelin Int-Lambotiga (Ilvesega) sai ta 2003. aastal tütar Kadri Keiu isaks.

Palju õnne Buduaari tiimi poolt!
Kes teab, ehk on see päev tähtsam kui me arvata oskame, sest ehk on tegemist järgmise riigipeaga?

Vaata Toomas Hendrik Ilvese postitust tema Facebooki lehel.