7 LAPSE EMA võttis 35 kg alla: “Probleem oli selles, milline keha välja nägi”

7 LAPSE EMA võttis 35 kg alla: “Probleem oli selles, milline keha välja nägi”
pilt: erakogu

Võib ju öelda, et välimus ei loe, kuid tegelikult on nii, et kui inimene ennast oma kehas hästi ei tunne, siis ta lihtsalt ei ole õnnelik ja see omakorda on seotud ka peegelpildiga.

Seitsme lapse ema Aljona Perk (46) nendib, et tegelikult ei olnud kaalunumber tema jaoks mitte kunagi probleemiks, küll aga häiris naist see, milline tema keha välja nägi. Oma teekonnal peab naine suurimaks toeks abikaasat, kes teda igal sammul aitas.

“Olen rasedustega olnud kõige suuremas kaalus 112 kg. Aga hoopis sel perioodil, mil ma 95 kg kaalusin, siis mõtlesin enda peegelpilti nähes, et nüüd mulle aitab. Alustasin kaalust alla võtmisega ja kohe hakkasin uurima ka kõhuplastika variante,” tunnistab Aljona ausalt, et ta soovis ka kõrvalist abi liigsest kõhunahast vabanemiseks. “Jah, ma olen läbinud kõhuplastika operatsiooni, see saigi suureks tõukeks minu muutusele parema minu suunas. 950 grammi kõhupiirkonnas olevat nahka eemaldati.”

Kokkuvõttes võttis Aljona alla 35kg ja kõige suuremad muudatused tulid just toitumise osas. “Tegelikult minu kaalunumber kõigub viis kilogrammi siia – sinna ka tänasel päeval. Oma toitumises muutsin tõesti palju – jätsin ära jahutooted, suhkru ja alkoholi. Vahel väga harva muidugi luban endale ka nendest asjadest midagi. Praegune päevamenüü on igav – ikka erinevad juurikad, riis, tatar, liha, kala, keefir ja palju valku (muna ja palju munavalget). Puuviljadest on menüüs põhiliselt banaan, ploomid,” loetleb ta.

Kui aga maiustustest rääkida, siis ise Aljona neid koju ei osta. “Harva luban ikka midagi magusat ka (rafaello näiteks), aga ise ei osta neid. Patustan hoopis nachode ja hapukoorega,” tõdeb naine.

Rääkides aga trenni tegemisest, siis Aljona on vägagi aktiivne. “Tegelen palju spordiga, treeneriga raskejõustik ja jätkuvalt vormin enda keha paremuse poole.”

Sarnased artiklid