AINULT BUDUAARIS: Muusik Uku Kuudi abikaasa Kertu Silla-Kuut: „Mul puudus reaalse eluga kokkupuude.“

 

See aasta on väga teistmoodi... kohe hoopis teistmoodi,” ütleb vaikselt sügisele vastu minnes Kertu Silla-Kuut (47). Kurvad noodid naise hääles ei saa aga kauaks kõlapinda. Kertu elus on algamas uus peatükk ning tema säravad silmad ja sõnad kinnitavad, et elu õnnelikumad ajad on kindlasti veel ees.

 

 

See aasta on väga teistmoodi… kohe hoopis teistmoodi,” ütleb vaikselt sügisele vastu minnes Kertu Silla-Kuut (47). Kurvad noodid naise hääles ei saa aga kauaks kõlapinda. Kertu elus on algamas uus peatükk ning tema säravad silmad ja sõnad kinnitavad, et elu õnnelikumad ajad on kindlasti veel ees.

Aasta tagasi jättis Kertu hüvasti oma abikaasaga, kelle eest tuli tal aastaid ööpäevaringselt hoolt kanda. „Kindlasti olen pannud Ukut, peale tema lahkumist, enda pärast muretsema ja mul on sellepärast kahju,” ütleb ta kurvalt. „Kui keegi lahkub, siis teda lihtsalt ei ole enam ja mingi aja pärast on vaid mälestused. Kõigepealt siiski on fakt, et meie pilgud ja meie ise ei kohtu enam reaalselt kunagi. See on liiga kõikehõlmav kurbus. Valu saab kaaslaseks segaduse. Pisarad ainult voolavad ja voolavad. Ühel hetkel ei ole neid enam võimalik varjata. Päevadel pole enam põhjuseid ja miski ei kohusta. Isegi unevajadus. Mul puudus reaalse eluga kokkupuude. Ei saanud aru, mida minuga räägiti ja mida minult oodatakse. Kodust väljas ei tunne veel siiani inimesi ära,” ütleb ta vaikselt ja lisab, et kõik tuleb tagasi visalt ja sammhaaval. Täna on Kertul mehe pärast südames rahu. „Selle andis teadmine, et enam ei pea ta kannatama. Ma ise paranen samuti iga päevaga, aga see protsess on aeglane. Kindlasti läheb veel aega.”

Kertu tunnistab täna, et on kõigi Uku haiguseaastate jooksul kandnud endas palju tundeid, neid siiski trotsides, püüdes vapper olla, sest päevad ja olukorrad nõudsid toimetulemist…

Milline on Kertu elu täna, milline saab olema sügis ja mida põnevat naine õppima hakkas, seda saad lugeda edasi juba värskest Buduaari ajakirjast!

Buduaar.ee