ALEFTINA KIRJUTAB: “Mida võib naine õppida lõbutüdrukult?”

ALEFTINA KIRJUTAB: “Mida võib naine õppida lõbutüdrukult?”

“Ühiskonnas suhtutakse prostituutidesse halvasti. Mehed kasutavad sageli nende teenuseid, kuid naised kohtlevad selliseid põlgusega, nimetades neid madala sotsiaalsusega üheöö liblikateks,” kirjutab Aleftina oma blogis Muusasuudab. 

Ta jätkab: “Litsil ja eliitprostituudil on suur vahe. Lits on minu meelest odav tänavahoor. Eliitprostituut aga hoolitsetud välimusega naine, kes tekitab mehes siirast soovi ja kirge. Meie tavalistel koduperenaistel on neilt nii mõndagi õppida. Eliittüdruk on oma ala professionaal ja teab kõige paremini, mida mehed tahavad….

Ma ei kohusta sind edasi lugema, sest sinu peas võis tekkida mõte, et mida oskab eliit ja mina mitte. Alati ei puuduta see seksi. Ja kindlasti mõtlesid, minu mees ei käi seal.

Alustame küsimusega, miks mehi tõmbab üldse prostituudi juurde? Minu isiklik arvamus on see, et nende naistega on kõik lihtne. Ei ole vaja lahendada igapäevaseid probleeme, ei ole vaja muretseda partneri tunde pärast, mees võib oma hinge kurta ning mis kõige tähtsam, võib oma seksuaalsetel soovidel olla aus. 

Aga mida me neilt õppime?

1. Kuulamine
Tihtipeale meest ei kuulata kodus ja puudub tähelepanu. Kui mehel on olnud raske tööpäev, andke talle võimalus rääkida, see ei tähenda üldse, et ta on nõrk mees. Peamine, et mitte nõu anda, ei ole vaja hakata ta probleeme lahendama. Mees tuleb ise toime, kui tal on armastav naine. Mees vajab naise heakskiitu ja head meeleolu.

2. Võrgutamine
Eliit teab väga hästi, kuidas meest üles kütta. Kuna ta hoolitseb oma välimuse eest ja näeb alati välja atraktiivne, mitte nagu odav hoor lühikeses seelikus ja esilekutsuvates võrksukkpükstes. Eliit on alati stiilne ja seksuaalselt erutav.
Nii et miks mitte kodus, kui mees tuleb töölt koju, võtate teda vastu maitsekas kleidis ja hoolitsetud välimusega? Seda pole palju. Hoolitsetud maniküüri ära unusta… näritud küüned ja pooleldi mahakulunud küünelakk on rõve. Ja osta endale ühed korralikud kingad. Soovitatavalt tikk-kontsadega. Kui sa ei suuda nendega kõndida, siis harjuta seismist, või kui see ka välja ei tule, siis lihtsalt tegelege seksiga. Uskuge mind, mees üllatub!

3. Vabadus seksis
Üksluine seks tapab meest. Ei, te ei pea hakkama oma keha väänama nagu akrobaat, aga mees ei taha igapäevaselt pimedas toas teki all olla. Või minge käige ostke mõni põnev lelu, millega vürtsitada oma voodimaailma. Või sosista mehele kõrva sisse midagi siivutut, näiteks täna võid teha minuga mida soovid või et ta ei peatuks. Selline pingevaba käitumine võimaldab meestel tunda end tõeliselt seksikana, kes suudab anda naisele erakordse rahulduse.

4. Kuuletumine
Mees ei ole mitte ainult kaitsja rollis. Ta on peremees ja jumal oma naise jaoks. Naised teevad tihti seksi igavaks ja on piiratud, kes ei tee anaali, kes ei tee oraali. Mees surub oma ego alla, kas lepib sellega või läheb prostituudi juurde, sest prostituut nõustub kergesti aitama. Ole oma mehega aus. Õndsuse hetkedes küsige mehelt, mida ta tahaks veel kogeda. Täida oma mehe salajased soovid, nii annab mees sulle oma usalduse. Kui sa kuulad ja mõistad oma meest, siis sellise naise juurest nagu sina ei lähe mees kuhugi.

5. Mängimine
Seksimisse ei tasu suhtuda tõsiselt. See on nauding, lõõgastumine. Mängi oma mehega. Proovi üks öö olla tema võrgutav teenijanna. Võimalik, et selles rollis avaneb armastatud inimene uuel viisil.

Tean juhtumit, kui naine otsustas teha mehele üllatust, nimelt striptiisi. See oli veidi koomiline, kuna naine ei osanud kontsade peal tantsida ja ronis nendega lauale. Tantsuliigutused ei olnud loomulikud ja mehe libiido oli ammu langenud. Seega, hea soovitus, kui tahate üllatada tantsuga, minge tehke kuskil väike kursuse ring. 

Õppige seksi nautima. Eliitprostituut tõusis karjääriredelil ainuüksi seetõttu, et ta armastab oma tööd. Lihtsalt õpi saama ja andma siirast rõõmu ja siis õnnestub sinul ka. Nii palju kui on erinevaid naisi, on ka palju erinevaid käitumisviise. Üks naine pakib kõik asjad kokku ja näitab mehele ust. Teine naine korraldab skandaali, kolmas naine pigistab silmad kinni, et mitte lõhkuda perekonda ja on olemas selliseid naisi, kes otsustavad mõista sisuliselt ja välja selgitada, miks mehi meelitavad prostituudid? 

Loe täispikka blogipostitust siit

Aleftina blogipostitus on osaliselt tõlgitud vene keelest siit