ANITA SIBUL KÄIS rikka mehega reisil, kes kõik kinni maksis!?

erakogu

Buduaar

Suunamudija Anita Sibul lasi hiljuti sotsiaalmeedias fännidel enda kohta eelarvamusi, mõtteid või väiteid kirjutada ning avaldas seepeale kas need vastavad tõele või mitte.

Üks esimesi väiteid mis kaunitari kohta kirjutati oli see, et Anita käis mingi rikka mehega reisil, kes kõik kinni maksis. Nimelt puhkas Anita hiljuti Maldiividel ning postitas glamuursest puhkusest fotosid ka Instagrami.

Anita vastas väitele selliste sõnadega: “Pigem “väida,” et jälestad inimesi, kes teiste rahakotis surgivad. Mõtlen täitsa sel teemal ka postituse kirjutada, aga enne küsiksin teilt naised: kas naine peaks tundma end halvasti, kui mees soovib talle välja teha/midagi kinkida?”

Üllataval kombel on lausa enamus naistest ennast halvasti tundnud, kui mees on soovinud välja teha. Anita tunnistas seepeale, et sai indu veelgi rohkem juurde. “Nagu öeldakse – igas halvas on midagi head. Kuigi küsija oli negatiivne, inspireeris ta mind kirjutama. Ja kes teab mitut naist see kirjutis omakorda inspireerib,” lootis ta.