ANNE SMITH AASLAID HAIGESTUS lõpurasedana koroonasse

ANNE SMITH AASLAID HAIGESTUS lõpurasedana koroonasse
erakogu

Aastate eest Powerlifting Barbie kasutajanime all kuulsust kogunud Anne Smith Aaslaid avaldas sotsiaalmeedias, et haigestus lõpurasedana koroonasse. Tänaseks on Anne juba ka sünnitanud ning ema ja beebiga on kõik korras.

Kui Annel õnnestus eelmise aasta kevade lõpus pärast pikka proovimist rasedaks jääda, siis raseduse lõpus sattus naine äärmiselt halva enesetundega haiglasse.

“Esialgu plaaniti sünnituseelsesse, aga pärast covid-19 posit.testitulemust viidi ruttu üle nakkusesse. Lüüsi ja videovalvega üksikpalat, kiiresti halvenev enesetunne ning meeleheide, teadmatus ning.. 14.päevast möödus esimene osa haiglas ja kapitaalselt hullu haiguse tähe all (iiveldusest ja palavikust kõriturse ja kõrge veresuhkru, nõrkuse jne-ni). Edasi kodune ravi + politsei käis kontrollimas, et karm tõbi kodus püsiks,” kirjutas ta sotsiaalmeedias.

Anne tunnistas, et tal oli korduvalt tunne, et ei saagi terveks, aga 14.päeval tekkis lõpuks inimese tunne ja edasi juba hüppeliselt terveks.

“Olen väga tänulik Pärnu Haigla toetavale personalile! Millised inglitest ämmaemandad, nakkusosakonna südamlik arst, hoolivad õed ja armsad hooldajad! Ma ei kujuta ette kuidas ma oleksin ilma nende toeta vaimselt sellest olukorrast välja tulnud..

Ma ka varem arvasin, et ma olen piisavalt noor, tervislik jms, et ei mulle see viirus külge hakka. Või kui siis, siis väga kerges versioonis. Küll aga kui oled hingamisraskusega haiglas ning teadmatuses, et mis juhtuma hakkab ning kuidas see kõik kõhubeebile ja Sulle kõik lõppeb, siis…”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anne Smith (@annesmitha.a)

Sarnased artiklid