ARMASTUSE PÄÄSTJA Epp Kärsin jagab koolides noortele voodielu kohta tarkusi

ARMASTUSE PÄÄSTJA Epp Kärsin jagab koolides noortele voodielu kohta tarkusi

Epp Kärsin on Eesti kõige kuulsam lingam-massaaži koolitaja, kes on enda sõnul päästnud tuhandeid paare lahkuminekust vaid tänu oma õpetustele. Kärsini uus eesmärk on seksuaalhariduse edendamine Eesti koolides, et tulevikus oleks noored targemad oma keha osas ning voodielus, vahendavad “Seitsmesed Uudised”. 

Tallinna Kunstigümnaasiumis on Epp Kärsin juba kahel korral oma seksuaalhariduse tundi andmas käinud. Tema räägituga on väga rahul nii õpilased, õpetajad kui ka direktor. 

Eesti tuntuim lingam-massaaži koolitaja on alates märtsikuust käinud erinevates koolides üle kogu Eesti seksuaalsusest ning suhetest rääkimas. Tallinna Kunstigümnaasiumis on Kärsin andnud loengut nii 9. kui ka 12. klassi õpilastele.

“Õpilastele väga meeldis, et räägiti asjast. Et räägiti, et ei pea minema 8. klassis vahekorda, et teada saamaks, mis see on, vaid piisab ka käest kinni hoidmisest ja kallistamisest. See on ka juba intiimsus ja lähedus. Meie jaoks oligi oluline see, et ta räägib, et ei pea ise järele proovima, et teada saada, mis see on ja kaaslastega kaasa rääkida ning populaarne olla,” sõnas Kunstigümnaasiumi direktor Mari-Liis Sults. 

Direktori sõnul kutsuvad nad Kärsinit kindlasti veel loenguid andma, sest koolis õpetatav on siiani väga pinnapeale olnud ning vanemad ei julge lastega seksuaalsuse teemadel üldse arutleda.