ÄRRITUNUD KLIENT: jama Selveri iseteeninduskassadega

Tagasi artikli juurde

11 kommentaari

 • K4ili
 • selveri klient

  selveri klient

  Minu meelest selveris kõige mugavam iseteenindus. Kontroll ju väga harva, kui oled aus klient. Saad veel shokolaadi ka:-)
  See ärritunud klient käigu siis Maximas edasi,kui ei meeldi. Valikuid ju palju.Milleks vinguda iga väikese asja peale. Ega seda kontrolli niisama lõbu pärast tehta. Ikka inimeste ebaausa käitumise pärast. Mina küll mõistan neid.
 • hiki

  hiki

  Kui oled ise korralik klient, siis väga harva kontroll. Maximas ei meeldi üldse,lao ringi kaup jälle. Selver kõige mugavam. Kohe kotti ja minek :-) kKasutan iga päev ja Selveriga väga rahul. Vinguda saab alati, kui see su eesmärk igal pool.
 • triinguess
 • nicegirls

  nicegirls

  Selveri selveekspress minu meelest kõige mugavam. Jah aegajalt on ostukontrollid aga kui sul ostukontroll hästi, siis sul ei tule seda tihti ette, kui läheb valesti siis hakkab tihedamini olema, see loogiline ka. Oled riskiklient siis ju. Ja täiskontrolle on üleüldse harva, üldjuhul ikka mõni asi kotist. Ma olen igapäevane Selveri klient.
 • Klient

  Klient

  Mina kasutan Selveri iseteeninduskassasid algusest peale. Viimastel aastatel on max 3 korda aastas olnud mul ostukontroll, kuigi poes käin igal nädalal. Samuti võtab teenindaja olenevalt toodete kogusest ise kotist 2-5 toodet kontrollimiseks ja ongi kõik. Mingit lindile ladumist ei ole olnud. Samuti saab peale kontrolli kauba eest samas iseteeninduskassas maksta, ei pea teenindajaga kassas maksma. Ja mingit venitamist ei ole samuti olnud. Igati rahul.
 • Ostleja.

  Ostleja.

  Iseteeninduskassas peaks kaup mingi % odavam olema, kuna ostja teeb ju kassapidaja töö ise ära. Pood hoiab palgaraha kokku.
 • Pärnu

  Pärnu

  Mina ei tea kuidas teistes linnades. Pänus on teenindaja alati kõrval infoletis, kõik toimub kiirelt ja viisakalt :)

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!