ASTROLOOG: KOROONAVIIRUSEL ja esimesel maailmasõjal on seos

Buduaar

Kulminatsioon astroloogi sõnul alles saabub.

Astroloog Triin Tobber on läbi analüüsi jõudnud selgusele, et ajal, mil koroonaviirus laiemalt inimesteni jõudis, oli planeetide omavaheline asetus keeruline. “Planeetide omavaheline asetus meenutas vägagi seise, mis olid 1. maailmasõja alguse, 2. maailmasõja lõpu ja 1980-ndate panganduskriisi aegadel.”

Tobber sõnab, et planeetide omavaheline seis näitas ära, et jaanuariga seostub mingi suuremat sorti raputus, mis lõhub vanu arusaamasid ja struktuure. “Tuleb leppida paratamatusega ja loobuda millestki, mida on seni peetud iseenesestmõistetavaks (näiteks vaba liikumine, mis hetkel on karantiinide tõttu ohus). Korraks tundus, et see suur raputus on Brexit, USA-Iraani konflikt või hoopis USA presidendi tagandamine. Kisa ja kära nende teemade ümber on vaikselt vaibunud. Tahaks nii väga loota, et koroona viirusega läheb samuti. Ometi on see teema endiselt meie mõtetes ja igapäevastes uudistes,” tõdeb astroloog.

Kuid mis nüüd edasi saab? “Planeetide edasist liikumist teades võib arvata, et mingi oluline etapp saabub märtsi lõpus 20. märts – 5. aprill. Võib-olla on see näiteks epideemia kulminatsioonihetk. Märgilise tähendusega võivad olla ka 23. aprilli lähipäevad. Väga oluliseks etapiks saab pidada 5. juuni kuuvarjutust ja 21. juuni päikesevarjutust. Epideemiast teavitamine toimus aastavahetusel just varjutuste vahelisel ajal ja seega võiks vähemalt üks peatükk selles loos juunikuus läbi saada. Kui üks varjutus midagi alustab, siis teine võib seda lõpetada. Pole võimatu, et viirus aasta teises osas uuesti võimust võtab, aga kuna juuni alguses liiguvad ka karmalise tähendusega kuusõlmed uutesse märkidesse, on siiski lootus, et midagi muutub,” nendib Tobber.

Suuremad haiguspuhangud Euroopas on Tobberi sõnul jäänud Merkuuri retrograadsesse perioodi (17. veebruar – 10. märts). “Merkuur sümboliseerib astroloogias suhtlemist, reisimist ja kaubavahetust. Need on sageli niisuguste perioodide ajal takistatud ja seegi kord ei ole olnud mingi erand – oht karantiini jääda on sundinud paljusid koju jääma ja oma plaane muutma. Pole võimatu, et kui Merkuuri retrograadne periood läbi saab, hakkab tulema uut ja täpsemat infot viiruse leviku kohta ning vahepeal tekkinud arusaamasid tuleb muuta.”