#B60-HEATEGU ISEENDALE: osale meeleolukas suveväljakutses!

Buduaar

Enamus meist on vähemalt mõne lubaduse iseendale võlgu. Algava suve lõbusaim ja motiveerivaim väljakutse ootab sindki kaasa lööma!

#B60- heategu iseendale on Buduaari algatatud sotsiaalkampaania, mis sai 1.juunil ametliku avapaugu. See on väljakutse eelkõige iseendale, mille väljundiks on sinu sotsiaalmeedia konto. Väljakutses kaasa lüüa on imelihtne- selleks tuleb teha üks avalik postitus oma Facebooki või Instagrami kontole, kus ütled välja, millise lubaduse sa jägmiseks 60 päevaks endale annad ning nädalas vähemalt korra peaksid tegema postituse või story, millega annad märku, et pead endiselt iseendale antud lubadust. Alati tasub tagida ka B60-heategu iseendale ning olla selle lehe jälgija Instagramis ja Facebookis, sest siis saame sinu postitusi ka teiste motiveerimiseks jagada ning sul on võimalik osaleda ka järgmise nelja kuu jooksul toimuvates loosimistes ja mängudes. Kui sa ei taha teha avalikke postitusi, võid neid teha ka B60-heategu iseendale kinnises Facebooki grupis.

Kuigi väljakutse sai alguse alles 1,juunil, on mitmed inimesed enda lubaduse juba välja hõiganud ning nende tegemistega saad kursis olla, kui jälgid B60 Facebooki ja Instagrami lehte.  Andekas ja armas poetess Nete Tiitsaar postitab iga päev ühe inspireeriva lõigu teda kõnetanud raamatust. Jõumees Argo Ader aga hakkas  nüüd käime taipoksi trennis ning annab teada, kuidas tal uue väljakutsega läheb. Buduaari peatoimetaja ja tegevjuht Marge Tava aga lubab iga nädal midagi elus esimest korda teha ja sellest oma Instagramis ülevaadet anda. Uue põneva treeningstiili Pilatre looja Triin Randloo, kes on aastaid ainult musta värvi riideid kandnud, esitas endale väljakutse iga nädal ühel päeval värvilisi riideid kanda.  Kirglik tsellist ja nelja lapse ema Silvia Ilves, kes armastab rohkem musitseerida kui magada, andis aga nüüd lubaduse, et vähemalt korra nädalas magab ta 10 tundi öö jooksul.  Saatejuht Aveli Jänes lubab järgmise 60 päeva jooksul iga päev mediteerida ning armastatud näitlejanna Kristel Aaslaid lubab vähemalt 5km nädalas matkata.  Headuudised portaali peatoimetaja Monika Kuzmina on aga endale tõelise väljakutse esitanud- nimelt lubas ta 60 päeva järjest iga päev vähemalt ühe heateo teha ja selle kohta ka teistele infot edastada. Mentor Kai Oja andis lubaduse iga päev  vähemalt 20 minutit raamatut lugeda ning hingamisterapeut Monika Palm praktiseerib iga päev südamehäälel hingamist ning õpetab seda lahkesti ka teistele.  Fitnessivõistleja ja treener Liis Org lisas oma nädalaplaani ühe joogatunni ning iluhoolik Reet Härmat läks elus esimest  korda trenni ning lubab seda järgmise 60 päeva jooksul kord nädalas teha ning Imeline Cerli Sarv alustas nutiseadmevaba kiirkõnniga. Iga päev liitub väljakutsega uusi inimesi ja loodetavasti oled täna ka sina üks nendest, kes selle väljakutse vastu võtab.

Liitu väljakutsega ja tee heategu iseendale ning muuda suvi  sisukamaks ja meeldejäävamaks.   Postita oma lubadus ja lisa @b60_heategu_iseendale. Väljakutsega võid liituda sulle sobival ajal, kuid lisaüllatus ootab neid, kes saavad 60 päeva täis hiljemalt 1.oktoobriks. Loe lisaks ka SIIT.