BIKIINIFITNESSIST KAISA ABNER: muidugi on valus, kui sind maha jäetakse

Kui suhe saab läbi ning sind on maha jäetud, siis on loomulik, et sellega kaasneb valu: emotsionaalne valu, kurbus, segadus, arusaamatus. Miks see juhtus? Miks see just minuga juhtus? Bikiinifitnessi kaunitar Kaisa Abner on endale aga selgeks teinud väga lihtsad tõed, mis  aitavad situatsiooni kahtlemata pisut teise nurga alt näha.

“Ilmselgelt on lahkuminek raske siis, kui sind jäetakse, mitte siis, kui ise teise poole maha jätad. Endale tuleb teadvustada, mis põhjustel üldse lahku mindi ja kas see tegelikult on raske seetõttu, et igatsetakse teist inimest, ei osata lihtsalt üksinda olla või on hoopis raske tunnistada, et sinu asemel valiti keegi teine. Enamik naisi kardab lihtsalt üksindust ja sellel põhjusel seotakse ennast tihti vale inimesega,”tõdeb Kaisa.

Mahajäetud olemisega kaasnev valu on aga üleelatav ning siinkohal tasuks rahulikult mõelda ja endale selgeks teha: kas ta oli sind üldse väärt? “Minu puhul on siiani töötanud see, et olgu nii valus kui tahes, ma tean enda väärtust ja üritan alati mõelda, et kaotajaks ei ole mitte mina, sest no fuck it – kust kurat peaks keegi endale üldse kunagi minust parema naise leidma? Ja üritan lahti mõelda tegelikud lahkumineku põhjused. Kui mees on mind petnud, siis mida on üldse selline mees väärt? Kui mees pole suutnud minuga leppida sellisena, nagu ma olen, või näiteks pole suutnud leppida mu hobidega, siis mida ma sellise mehega peale peaks hakkama? Mina ennast ei muuda ja lõputult suhet lappida pole ju mõtet. Ja nagu üks tark inimene kord on öelnud: “Parem õnnetu lõpp kui lõputu õudus.” Ja nagu iga lahkumineku puhul, siis kuue kuu pärast sa isegi ei mäleta seda inimest. Kõik, mis täna haiget teeb, on tagantjärele naljanumber,” võtab Kaisa analüüsi kokku.

Lugu ilmus Buduaari ajakirjas.