BIKIINIFITNESSIST KAISA ABNER rääkis, kuidas ta trennis orgasmi on saanud

erakogu

Buduaar

Bikiinifitnessist Kaisa Abner on alati olnud väga konkreetsete ütlemistega ja seda ka sel korral, mil ta võttis teemaks trennis orgasmi saamise. Kaisa meenutab, et esimest korda sai ta jõusaalis orgasmi 2014. aastal ning toona ei saanud ta esialgu üldse aru, millega täpsemalt tegu on. Täna teab Kaisa juba väga hästi ja kusjuures ta pole sugugi ainus naine, kes seda kogenud on.

Esimene kord trenni tehes tippu jõuda tuli Kaisale täiesti ootamatult. “Olin parasjagu ametis rippes kõhulihaste treenimisega – teate küll, toetate enda küünarnukid patjadele ära, jalad ripuvad ja siis hakkate kas sirgeid või kõverdatud jalgasid üles tooma. Ja teen seal jõusaali nurgas entusiastlikult juba mingit neljandat seeriat, samal ajal mõtlen enda peas vaid seda, kuidas kurat ma neid kõhulihaste tegemisi vihkan, aga jõhkralt tahaks endale ABSe saada ja siis tunnen alakõhus mingit imelikku värinat. Kogu keha läheb üleni kuumaks ja see vibratsioon mu alakõhus läheb aina tugevamaks. JA KABOOOOOOOM! Mis kurat just juhtus? Misasi see oli? Ma ei suutnud seal rippes enam olla ja tulin välgukiirusel sealt masina pealt maha. Istusin tükk aega venitusmati peal ja mõtlesin, et mida kuradit? Päriselt? Mida kuradit? Ma ei saanud mitte midagi aru, mis just oli toimunud, aga see värin ja vibratsioon alakõhus oli hea, oi see oli hea. Aga mis kurat see oli nüüd siis? Põlved nõrgad, pulss laes ja see surin… see surin… ,”meenutab Kaisa.

Pärast seda trennis käimise vaimustus Kaisal mõneks ajaks küll kadus või siis pigem asendus pidutsemisega, ent ühel hetkel sattus ta taas trennilainele ja siis see juhtus jälle. “Olin nüüdseks stabiilselt trennis käinud juba mitu kuud ja tegin parasjagu jalgade sirutusi masinal. Parasjagu käsil taaskord umbes neljas seeria ja täpselt see sama vibratsioon, täpselt see sama kuumuselaine ja KABOOOM! Ainuke erinevus, et nüüd ma teadsin täpselt mis see oli. Orgasm, jõusaalis, keset päeva, kõikide nende silmade all, kellel polnud õrna aimugi mis just juhtus. Nagu minu peas oli null erootilist mõtet, mitte midagi, tegin lihtsalt trenni ja üritasin ennast maksimaalselt pingutada ja olemas!

Kummalisel kombel ma nüüd olin selle jaoks kuidagi rohkem valmis ja ma nagu teadsin, mis kohe juhtuma hakkab. Võib-olla tundsin enda keha selleks ajaks juba veidi paremini? Kurat seda teab. Ilmselgelt veidi oli selline kohmetu häbitunne ja vaatasin piinlikult ringi, kas keegi sai midagi aru? Sai? Vist mitte … Appi, ma ju tean seda tunnet, see pole esimene kord.”

Loe täispikka postitust Kaisa blogist siin