BLOGIJA BIRGIT KOOL unistab suurelt: “Miski pole võimatu, kui piisavalt uskuda!”

Birgit Kool on Rakverest pärit noor naine, kes juba väikesest peale moemaailmas sees on olnud. Ta on edukas moedisainer, kelle kollektsioonid on mitmeid tunnustusi saanud. Lisaks sellele peab noor naine ka blogi Belrosio, kus ta räägib oma igapäevaelust, moest ning soovib inspireerida lugejaid täitma oma unistusi. Eelmisel aastal tunnustati Birgit Eesti parimaks reisiblogijaks. 

Birgit alustas blogimist ligi 11 aastat tagasi, mil ta oli kõigest teismeline, soovides jagada enda mõttemaailma ning rääkida igapäevastest tegemistest. “Elustiiliblogist arenes moeblogi ja nüüdseks on sellest kasvanud välja elustiili- ning reisiblogi. Aastal 2016 autasustati blogi Eesti parimaks reisiblogiks,” sõnas ta.

Blogimine annab Birgitile võimaluse ennast väljendada. Välismaal elades on see üks peamisi võimalusi, kuidas teiste eestlastega ühendust hoida. Blogi on osa noore naise igapäevaelust ning Birgit leiab, et millestki, mis on nii kaua osa temast olnud, on raske loobuda.

Kuna Birgit tunnustati parimaks reisiblogijaks, tähendab see seda, et ta reisib väga palju ja tihti. “Minu viimasteks reisisihtideks olid Prantsusmaa, Austria, Saksamaa ning Hispaania. Peagi veedan kuu väljaspool Euroopat, kui täpsem olla siis Aasias, täitmas enda pisikest unistust. Ma pole sellest veel avalikult rääkinud ning peagi kuulete rohkem. Üheks suurimaks unistuseks on teatud eluperioodil Austraalias elada, kuid eks selleni on veel aega,” lausus ta.

Neli aastat tagasi pühkis Birgit Eestimaa tolmu jalge alt ning suundus välismaale õnne otsima. Suure osa sellest ajast on ta elanud Taanis. “Kodus käin umbes kolm-neli korda aastas ning seda peamiste tähtpäevade ajal – sünnipäevad, jõulud ning suvepuhkus. Kõige parem ravim koduigatsuse vastu on rutiin, isegi kui iga inimene proovib selle eest ära joosta, siis see on tegelikult miski, mis toob meile kindlustunde. See on kui selgroog igapäevaelule,” arvab blogija.

Heida pilk Birgiti blogile siit