BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS: Paljas Porgand on naistest valesti aru saanud

BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS: Paljas Porgand on naistest valesti aru saanud

Blogija Mari-Leen Albers kirjutab oma postituses üsnagi aktuaalsel teemal, milleks on muidugi jõulukingitused ning sellest tulenevalt jäi blogijale hambusse ühe teise blogija arvamus sellest, mida naised siis tegelikult tahavad ja mida nad kohe üldse ei taha. Nimelt leiab Mari-Leen, et Paljas Porgand on naistest valesti aru saanud.

Mari-Leen kirjutab: “Palja Porgandi meelest on kõik naised seksikiisud, kes ainult kauni pesu peale nurru löövad. Porgandi välja toodud, kui kõige parem kingitus – kinkekaart, selle peale Meelis ilmselt oksendaks ja minu jaoks tähendab kinkekaart seda, et sa ei ole üldse viitsinud mõelda, oled läinud lihtsama vastupanu teed, ah, võtan kinkeka, ise vaadaku. Selle asemel, et natuke mõelda, mis võiks kingisaajale meeldida ja sellest lähtuvalt ka ost teha,”muigab Mari-Leen, kelle arvates Palja Porgandi soovitus kinkekaart naistele jõuludeks kinkida pole sugugi hea mõte.

Mari-Leen jätkab: “Porgand on välja toonud, mida kindlasti mitte kinkida – pehmed mänguasjad, sest üks seksikas täiskasvanud naine ei tee karvase mänguasjaga mitte midagi. Koristamis- ja kokkamisvahendid – naine ei taha ju, et sa teda kodukoristajaks peaksid. Võltsehted ja võlts-käekotid – käekott ja ehted, mis vajavad juba aastavahetusepeoks välja vahetamist? Ei, aitäh. Spordiklubi liikmekaart, rasvapõletaja, suhkruvabad kommid – jõulud ei ole päris see koht, kus naisele meenutada, mida ta peab oma välimusega ette võtma. Kui aga kingid naisele midagi liiga suurt, siis arvab naine jällegi, et pead teda kogukamaks kui ta on. Olen nõus, et mänguasjad ja kinkekomplektid on pigem teismeliste pärusmaa, aga miks mitte kinkida naisele kleiti, mida ta on ammu nillimas käinud? Miks mitte üllatada teda spordiklubi aastamaksuga, kui ta on seda pikalt soovinud? Miks mitte kinkida talle blender, nugadekomplekt või serviis?,”leiab Mari-Leen, et paljud naised tegelikult just neid asju jõuludeks tahavadki, mida Paljas Porgand osta mitte soovitab.

Loe täispikka postitust Mari-Leenu blogist siin