BRIGITTE SUSANNE HUNT näitab täna õhtul kui võimekas naine ta tegelikult on

Buduaar

erakogu

Raadiohääl ja telenägu Brigitte Susanne Hunt näitab täna õhtul kui võimekas naine ta tegelikult on - nimelt mängib blond kaunitar kaasa naisteliiga turniiris ning koos Andi Raigiga ka Win TV Twitch kanalil "OlyBet Double Grindis."

Brigitte on erinevaid lauamänge ja kaarte mänginud juba lapsest peale – see oli tema ja tema pere kvaliteetaeg. “Blackjacki oskasin juba enne kooli mängida, pokker lisandus peagi. Olen mänginud pokkerit rohkemal määral viimased 8 aastat,” sõnas ta.

Kuigi tänased turniirid toimuvad mõlemad onlines, siis eelistab Brigitte mängida lives – nii on võimalus näha ka teisi mängijaid, kellega alati meeldiv sünergia tekib. “Kohapeal paar pokaali head šampanjat annab mängule ainult juurde.”

Mis aga kaunitarile pokkeri juures enim meeldib? “Mulle meeldib ilmselt see hasart, mis tekib õnne ja teadmiste kombost. Samuti meeldib mulle, kui mäng läheb hiljem tähistamiseks üle,” paljastas ta.

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 online turniirid leiavad aset teisipäeva õhtuti kell 20.00 OlyBeti pokkeritoas.

Esimene live-turniir leiab aset Tartus, Olympic Casino Ülikooli mängusaalis 30.oktoobril ja teine turniir toimub Tallinnas, Hiltonis Olympic Park kasiinos 27. novembril. Eesti naiste pokkeriliiga tegemiste kohta saad lähemalt lugeda nende Facebooki lehelt.

“OlyBet Double Grind” on uus 8 nädalat kestev striimisari, kus igas saates mängib kaheliikmeline tiim, kes üritavad ühiselt saada võimalikult hea rahalise lõpptulemuse. Täna õhtul astuvad võitlustulle Brigitte Susanne Hunt ja Andi Raig. Nende eesmärk on näidata oma meeskonnatöö taset ja saavutada nii hea rahaline lõpptulemus kui võimalik. Mõlemad alustavad 1000 euroga erinevate mängude mängimist.

Sari lõpeb live Sit & Go-ga telelauas 20. novembril, kus kõikide saates osalevate tiimide stardipositsioon on sõltuvuses nende saates saavutatud tulemusest ning lisatud on vähemalt 1000 € väärtuses auhindu!