BUDUAARI AJAKIRJA AASTAALGUSNUMBER inspireerib ja üllatab

BUDUAARI AJAKIRJA AASTAALGUSNUMBER inspireerib ja üllatab
Maksim Toome

Selle nädala lõpus jõuab poelettidele Buduaari ajakirja uus number, mille kaante vahelt leiab hulgaliselt põnevat lugemist!

Buduaari uus number pakub kaanest kaaneni põnevat lugemist: moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone! Meie särava ajakirja kaanestaariks on skandaalitar Brigitte Susanne Hunt, kes pihib kaaneloos, et möödunud aastal elas ta rohkem läbi kui mõni kümne aasta jooksul. Mis täpsemalt juhtus ja millised on Brigitte plaanid uueks aastaks, sellest temaga räägimegi.

UUS AASTA
Märkamatult on käes taas uus aasta , kuhu me kõik tahame suundunda veidi targema ja paremana kui me olime seda eelmisel aastal. Kuidas seda aga teha? Nõu selles osas annavad oma ala parimad- alustades selgeltnägijatest ja lõpetades lihtsalt edukate ja säravate eestlannadega, kes on suutnud oma eesmärgid täide viia!

Lisaks õpetame sind oma rahaasju nii planeerima, et sinu rahakott ütleks sulle ka aasta lõpus aitäh!

SUHTEDSuheterubriigis võtame tunnustatud suhtenõustaja Kärt Kasega luubi alla väga vajaliku teema- nimelt suhtevajadused. Uurime, millised on keskmise mehe ja keskmise naise TOP 3 suhtevajadust ja vaataame kui palju need ühtivad.

Lisaks avaldame särtsakaid seksinippe!


…ning räägime suhetest ja naistest Hannes Võrnoga!

ILUIlulehekülgedelt leiad seekord astroloog Triin Tobberi kaasabil koostatud ilu- ja terviseteemalise horoskoobi, mis aitab sind lähemale õigetele valikute ilumaailmas.

Lisaks võtame luubi alla kõik salendavad, trimmivad ja vormivad kehaprotseduurid ning kirjutame nende mõju põhjalikult lahti. Ikka selleks, et lihtsam oleks ka selles protseduuride virrvarris orienteeruda.

Moelehekülgedel on meie moetoimetaja sinu jaoks välja valinud säravaimad ja stiilseimad esemed nii eesti kui välismaa kaubandusest.

Veel piilume lauljatar Mariliis Jõgeva neoonsesse riidekappi!

Räägime ka sellest miks ja kuidas meeldida?

Ning uurime, mis on persoonbränd ja miks eneseturundus võiks sulle kasulik olla?

Kuna meie ajakirjanumbri müügiaja sisse mahub ka valentinipäev, teeme juttu kahe südamesõbrannaga- Kaire Vilgatsi ja Dagmar Ojaga. Uurime, kuidas nad kohtusid ja mis neid nii tugevasti liitnud on.

Sarnased artiklid