BUDUAARI NAISTE NÄDAL Instagramis: vaata, mis elu buduaarikad elavad

Buduaar

Algaval nädalal võtavad Buduaari naised staaridelt Instagrami üle ja näitavad, milline on nende elu karantiini aja.

Esmaspäeval on Buduaari IG konto Buduaari ajakirja asutaja ja Buduaar Meedia tegevjuhi Marge Tava päralt. Kas kodukontor väikeste laste kõrvalt on üldse võimalik ning milline näeb välja Marge päev kodukontoris, seda saad näha ja kuulda 20. aprillil Buduaari Instagrami storyde vahendusel.

Teisipäeval 21.aprillil näitab turunduse projektijuht Merli Tammela oma päeva lemmikhetki ning on lubanud jagada meiega ka ühte geniaalset ilunippi ning oma uut lemmikut magusaretsepti.

Kolmapäev 22.aprill toob teieni moetoimetaja Liisa Tupitsa töise päeva. Nimelt on Liisal vaja karantiini oludes maikuu ajakirja Cellbesi moeseeria kokku panna ja koos fotograaf Maksim Toomega üles pildistada. Tööülesande teeb veelgi keerulisemaks see, et lisaks stilisti kohustustele peab Liisa olema ka üks moeseeria modellidest.

Neljapäeval 23. aprillil võtab Buduaar Teen tegevtoimetaja Keija Jõgeva ette külaskäigu meie kontorisse TV3 majja, kus tal on vaja seoses Paroodiavõisluse auhindadega pisut tööasju korraldada. Kuigi Buduaari kontor on suletud, vaatab Keija ringi ka meie grupi tagaruumides,  et näha, kuidas kriisi ajal tele- ja raadiosaated valmivad.

Reede haarab insta-ohjad enda kätte Buduaari ajakirja tegevtoimetaja Triin Tisler, kel on parasjagu käsil intervjuu kaanestaariga ning maikuu ajakirja kaanefailide trükkisaatmine. Kes on maikuu kaanestaar, milline näeb välja Triinu elu vahetult enne ajakirja trükkiminekut ja milliseid ootamatusi päev toob, seda saame teada alles reedel.

Laupäeval 25.aprillil toimetab Buduaari kontol reklaamimüügijuht Kaidy Joala, kelle argine kodukontori päev  möödub suuresti telefoniga suheldes ja ekirjadele vastates. Laupäeva aga plaanib Kaidy sisustada keskmiselt seiklusrikkamalt ning lubab meid viia ühte oma salajasse lemmikkohta.

Buduaari naiste instanädala lõpetab pühapäeval meie kõige kaugem tiimiliige Maria Valdmaa, kelle ülesandeks on ajakirjade keelekorrektuur. Maria elab Hollandis ning nõustus meile näitama, kuidas karantiin tema elu on mõjutanud.

Et Buduaari naiste lõbusast insta-nädalast osa saada, siis hakka jälgima Buduaari IG kontot.