BUDUAARI TURG LIVE RAKVERES: rekordarv külastajaid

BUDUAARI TURG LIVE RAKVERES: rekordarv külastajaid

Möödunud laupäeval jõudis Rakvere Põhjakeskusesse taas suurim ostupidude sari Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuli müüki nii naistele, lastele kui meestele. Glamuuri, sära ja shopingut jätkus terveks päevaks!

Seekordne Rakvere Buduaari turg LIVE keskendus peamiselt tervisele. Fookuses oli tervis ja tervislik toit ning ilu ja taaskasutus, kuid sai nautida nii moodi kui ka melu, sest turukülalisi ootas suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Moeturule tulid heade pakkumistega Eesti hinnatud disainerid. Meeste eest seisis väljas kõigi lemmikraadiohääl Allan Roosileht, kes oli kauplemas oma suure vinüülikoguga. Tantsutuju hoidsid üleval JJ-Street tantsijad.

Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis üleval särav päevajuht Ženja Fokin. Kell 14.00 esines võrratu Buduaari kaanestaar Birgit Sarrap, kes astus üles akustilise kontserdiga. Päeva jooksul sai imelise muutumise neiu Silja, kelle välimus sai ergutatud nii Põhjakeskuse salongide kui ka Ženja Fokini stiilitunnetuse poolt.

Kell 13.30 hoolitsesid ajakiri Buduaar TEEN ja essence selle eest, et ka teismelistel äge oleks, korraldades vinge meigivõistluse, kus astusid võistlustulle neli sõbrannade paari.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts (EAÜS) korraldas Rakvere Põhjakeskuses tasuta veresuhkru määramise. Üritus toimus seoses rahvusvahelise diabeedipäevaga, et teavitada inimesi diabeedi olemusest ja levikust ning julgustada neid oma tervise eest hoolt kandma. Soovijatel mõõdeti veresuhkrut ning jagati informatsiooni selle normväärtuste kohta.

Aitasime ka abivajajaid ja toetasime ka seekord kasuperede lapsi. Kohale tulid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks. 

Järgmine Buduaari turg LIVE leiab aset uuel aastal – ole lainel!

Vaata ka galeriid!