BUDUAARI TURG: MÜÜJA MULJED JA Pocopay loosivõitja nimi!

BUDUAARI TURG: MÜÜJA MULJED JA Pocopay loosivõitja nimi!

Viimasel Buduaari turul oli müüjatel võimalik kasutada oma maksete kogumiseks Pocopay lahendust, mis on uus võimas ja turvaline pangakonto, millel on lisaks tavalistele pangakontodele ägedaid ja mugavaid uusi võimalusi.

Pocopay asendab nii ostja kui müüja jaoks sularaha ning kaardimaksetehinguid. Sellistel turgudel kauplevad paljud müüjad sularahaga, kuid paljud külastajad unustavad sularaha välja võtta või on see otsa saanud. 

Kaardimaksete pealt maksavad müüjad aga rendihinda ja suurt protsenti ning seepärast ei taheta seda ka palju kasutada. Pocopay on nendele mõlemale heaks asenduseks, kuna toimib sama kiiresti nagu sularahatehingud ning tehingu vastaspool saab koheselt kindel olla, et raha on üle laekunud. Ülekannete tegemiseks pole vaja pikki arvelduskonto numbreid ning kogu protsess on äärmiselt lihtne ja väga kiire.

Ühtlasi lubasid Pocopay esindusnaised kõigi müüjate vahel, kes endale Pocopay konto tegid, välja loosida Art Priori 100 € kinkekaardi. Õnnelikuks võitjaks osutus Kadi Kõiv! Palju-palju õnne ja sinuga võetakse peatselt ühendust!

Küsisime ka ühelt Buduaari turu müüjalt esimesi muljeid!

Majgrit Kallavus, müüja Buduaari turul (pildil)

1. Kas sa näed, et Pocopay võiks lahendada sinu jaoks mõne probleemi? Millise?

Pocopay võimaldab meil müüjana vastu võtta makseid, mille laekumises saame veenduda koheselt kliendi juuresolekul. Kasutame seda võimalust täna oma showroom‘is ning erinevatel messidel ja muudel üritustel. Mingit lisakulu Pocopay kasutamine meile ei tähenda ning ära jääb sularaha või kaartidega sehkendamine. Kõigile mugav ja usaldusväärne lahendus. 

2. Kas Pocopay katsetamisel läks tehniliselt kõik hästi?

Tehniliselt toimis Pocopay suurepäraselt. Niipea, kui klient oli makse sooritanud, saime ka meie teate laekumise kohta.

3. Mida võiks edaspidi Pocopayga koos teha?

Kindlasti jätkame muude makseviiside kõrval ka Pocopay maksete vastuvõtmist nii showroom‘is kui üritustel, et pakkuda inimestele võimalust tasuda täpselt nii, nagu nad soovivad. Tulevikus võiksime lisada Pocopay makseviisi ka oma e-poodi. See võib olla teatud kasutajate jaoks turvalisuse seisukohast oluline, sest oma personaalseid andmeid ei pea läbi veebipoe või maksekeskkonna saatma.