DIORIST ZARANI: Stella K. Wadowsky toob BIMMile ainulaadse valiku

DIORIST ZARANI: Stella K. Wadowsky toob BIMMile ainulaadse valiku
Kristi Kullerkupp

„Ootan BIMMi elevusega, sest ma pole ammu oma asjadega isiklikult kauplemas käinud. Tore on inimestega suhelda ja vaadata, kuidas üks ja teine asi leiab uue omaniku. Ostjad soovivad sageli nende leidmislugu kuulda ja see on üks osa kogu protsessist,” räägib reporter Stella K. Wadowsky. Sel laupäeval, 12.septembril toimuval BIMMil on kohal ka aastaid blogi Stellarium pidav Stella, kes armastab stiiliga eksperimenteerida.

Hoogne ostupidu BIMM ühendab taaskasutuse, kodumaised väiketootjad, maaletoojad ja kaubanduskeskuse kauplused üheks suureks laupäevaseks šopinguks, kus igaüks leiab oma.

”Minu riided, kingad, ehted ja käekotid on hoolega valitud ja igal asjal on oma lugu,” kõneleb Stella. Ta ütleb, et kui aastaid tagasi armastas riietuda vaid 60ndate stiili kleitidesse, siis läbi aastate on tema stiil muutunud ning maitse rõivaste osas on pidevas muutumises.

Christian Diorist Zarani

Sestap ripuvad juba sel laupäeval Stella stangel põnevad moeampsud sellistelt brändidelt nagu Christian Dior, Issa London, Miu Miu, Diane von Furstenberg, Michael Kors, J.Crew ja nii võib see nimekiri jätkuda. Stella ütleb, et tal on ka leide kiirmoekettidelt ja valiku Zara, H&M ning Mango asjadest riputab ta samuti stangele. Kuid see pole veel kõik!

”Olen sel korral otsustanud avada ka oma varalaeka ja panna müüki erinevad ehted, mida olen stilistina kogunud. Mõningaid ehteid olen kandnud vaid ühes fotoseerias ja paljud on jäänud lihtsalt seisma. Tõde on see, et välja kujunevad omad lemmikud ja teistel tuleb lasta minna, et nad leiaksid uued omanikud,” avaldab Stella.

Pradad ootavad omanikku

”Kui te otsite inimest, kes on leidnud imelise kingapaari ja ostnud selle endale hoolimata valest suurusest, siis mina olen olnud üks nendest,” naerab Stella.

”Nii otsivad õnnelikku kandjat mitmed kingapaarid, mida olen suure elevusega eBay oksjonitelt ostnud, kuid lõpuks on nad osutunud number suuremaks või lihtsalt kappi seisma jäänud. Näiteks on mul imelised uued Prada kingad, mis on minule suured ja otsivad seega uut omanikku. Kes neid klassikalisi Pradasid oskab hoida, leiab kingapaari väga pikaks ajaks,” jutustab Stella.

Foto: Meisi Volt

Juba aastaid on Stella kogunud käekotte ning ta näitab oma Instagramis käekottide unboxing videosid ja omab enda sõnul käekotti igaks elujuhtumiks. ”Mõned käekotid toon samuti müüki, sest kipun lemmikmudeleid ostma mitmes erinevas värvis ja hiljem jään truuks vaid ühele toonile. Kuid käekottidest on mul kõige raskem loobuda.”

Šopinguspetsialist annab nõu

Stella käest on sobilik küsida, mida ta plaanib ise turult osta ja millist šopingunõu annab ta teistele? “Kuna jõulupeod on tulemas, siis hoolimata keerulistest aegadest, olen ka kodus jõululauas kandnud õhtukleiti. Ka sel korral on plaan nii osta kui müüa imelisi õhtukleite ja samuti on sügis hea aeg selleks, et soetada järgmiseks suveks suvekleite. Loodan, et inimesed toovad lisaks kampsunitele müüki ka suveriideid, sest omast kogemusest tean, et sügisel ja talvel olen allahindlustelt napsanud endale kõige kaunimad kleidid. Soovitan seda nippi ka teistele.”

Sarnased artiklid