DISAINER ANNA VANDEL palub abi oma unistuse elluviimisel

Kõigil meist on omad unistused ja eesmärgid, mille nimel me tööd teeme ja vaeva näeme. Erandiks pole ka disainer Anna Vandel, kes hiljuti sotsiaalmeedias oma suure unistuse paljastas ning palub selle täideviimiseks inimeste abi. Nimelt soovib Anna kohtuda Pharrell Williamsiga ning pidada temaga maha üks filosoofiline vestlus. 

“Kallid Sõbrad,

Ma küsin teie toetust! 

Ma tahan kohtuda Pharrell Williams’iga. See ei ole suvaline mõte, mis turgatas mulle pähe eile. See soov on keerelnud minu peas juba mitu aastat. Olen selleks isegi sõitnud kaks korda New Yorki, kuid siiski ei ole mul õnnestunud temaga veel kohtuda.

Sel suvel on ta tulemas esinema Soome Ruisrock festivalile (6-8. juuli) ja ma mõtlesin, et see oleks super võimalus. Ma võtsin ühendust Ruisrock tiimiga ja küsisin, kas nad müüvad pileteid, mis tagaks kohtumise muusikuga – kahjuks neil sellist piletit ei ole. Mulle öeldi, et muusikud otsustavad ise, kas nad soovivad inimestega kohtuda.

Nonii, mulle tuli idee koguda 1000 “going’ut” séllele üritusele, mis mängiksid 1000 “toetusallkirja” rolli.

Ehk, füüsiliselt ei pea Sa mitte kuhugi minema. :)
1000 ‘GOING’ sellele minu loodud üritusele tähendab 1000 toetuse “JAH’i”, mis näitavad Pharrell’i ja Ruisrock tiimile, et mul on tõsine soov temaga kohtuda ja maha pidada üks filosoofiline vestlus.

Teeme selle teoks!
Ma tänan südamest kõiki, kes märgivad end minejaks (GOING) 
Armastusega,
Anna”

Anna loodud ürituse leiad siit