Draama-põnevik “Varjudemaa” esimene osa reedel, 2. oktoobril

Draama-põnevik “Varjudemaa” esimene osa reedel, 2. oktoobril

Uus põnev seriaal tõotab põnevust, häid näitlejarolle ja hingematvalt kaunist Saaremaad.

Seriaalist lühidalt:

Tallinnas edukalt karjääri teinud Rita peab naasma Saaremaale, kus ootamatult suri tema isa. Rita ei ole 20 aastat kodukülas käinud. Teda ootavad seal umbusklikud kohalikud, tumedad minevikuvarjud ja jahmatav tõdemus, et isa surm võis olla mõrv. Rita otsustab asja uurima hakata ja see seab ta silmitsi senitundmatu pettuse, vägivalla ja hirmuga. Tegevuse käigus selgub sammhaaval kuriteo tõeline ulatus ja Rita elu satub korduvalt ohtu.

Rita on tavaline naisterahvas, kes peab nüüd kohanema ohtliku ja närvesööva detektiivirolliga, et päästa isennast, oma perekonda ja paljastada erakordselt julm kuriteoskeem, mis kohalikke juba aastaid hirmu all on hoidnud. Samal ajal on ka Rita isiklik elu kriisi sattunud ja see muudab olukorra veelgi pingelisemaks. Põnevikule omaselt on loos ärevat atmosfääri, verdtarretavaid kuritegusid ja hulgaliselt ootamatuid pöördeid.

Kogu sari on filmitud Saaremaal erakordselt kaunis ja ehedas keskkonnas. Originaalstsenaariumit toetab seekord ka spetsiaalselt sarja jaoks loodud originaalmuusika.

Stsenaarium: Martin Algus

Režissöör, operaator: Ergo Kuld

Muusika: Mauno Meesit

Osades: Karin Rask, Eva Klemets, Tarvo Vridolin, Toomas Täht, Janek Joost, Martin Algus, Andres Tabun, Arvi Mägi.

 

Esimene osa eetris reedel, kell 21.30 TV3-s